AAAVIDEOTEST

 
Įsibėgėjantis pavasaris – ženklas įkurti kepsnines ir sukviesti Big Green Egg gerbėjus į tradiciniu tapusį renginį Flavour Fair! Gegužės 26 d. vaizdingame Verkių dvaro parke jau ketvirtą kartą lauksime visų gero skonio mėgėjų, nusiteikusių kulinariniams atradimams.
O jų bus išties daug! Geriausi šalies šefai Big Green Egg kepsninėse ruoš gardžius aromatingus patiekalus, dalysis patarimais, o smalsiausiems atskleis kulinarinių šedevrų paslaptis. Nepraleiskite progos pasimokyti iš geriausių, pasidalinti patirtimi su kitais Big Green Egg gerbėjais ir, žinoma, pasisemti gastronominio įkvėpimo visiems metams.

 

Išskirtinius Big Green Egg kepsninėse ruoštus patiekalus lydės gera nuotaika, gyva muzika, staigmenos ir žaidimai. Nuobodžiauti neteks ir mažiesiems – jų taip pat laukia smagios pramogos. Juk Flavour Fair – visos šeimos šventė.

Norite į Flavour Fair šurmulį panirti visa galva? Atvykite į renginį su savo Big Green Egg kepsnine ir pasidalinkite kulinariniais šedevrais su kitais. Visiems, atėjusiems su kepsninėmis, – nemokamas įėjimas ir praktiška dovana – 5 Big Green Egg medžio anglių pakuotės!

 

 

 

 

Renginį vainikuos tradicinė loterija, kurios metu išdalysime Big Green Egg prizus. Visų trokštamas pagrindinis prizas – Big Green Egg MiniMax kepsninė. Galbūt naujuoju jos šeimininku tapsite būtent jūs?

Tradiciškai demonstracinės Big Green Egg kepsninės bus parduodamos už ypatingą kainą, taigi, Flavour Fair – puiki proga įsigyti kepsninę arba savo Big Green Egg šeimą papildyti naujais nariais.

 

 


Festivalio dalyvio bilieto kaina: 45 Eur.*

*Vėlyvas renginio bilietas (perkant bilietą nuo 2018.05.14): 50 Eur.

Vaikams nuo 3 iki  12 metų bilieto kaina: 5 Eur.

Į festivalio bilietą įeina:

  • Pasitikimas su šampano taure ir užkandžiu-komplimentu
  • Galimybė pasivaišinti bent 7+ patiekalais
  • Vaišių įvairovė: mėsos, žuvies, paukstienos patiekalai, burgeriai, desertai.
  • Patiekalus Big Green Egg kepsninėje ruoš geriausi restoranų šefai
  • Dalyvavimas loterijoje
  • Galimybė laimėti prizus, pagrindinis – Big Green Egg MiniMax kepsninė!
  • Big Green Egg kulinarinės pamokos-demonstracijos
  • Kulinarinė mokyklėlė bei aktyvių žaidimų zona mažiesiems
  • Gyva muzika

Paskubėkite – bilietų skaičius ribotas!

Big Green Egg Flavour Fair renginys vyks Vilniuje, adresu:

Verkių dvaras, Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius, LT-08406

Gegužės 20 d., 11:30 – 16:00 val.

Iki pasimatymo Big Green Egg’s Flavour Fair 2019! Laukiame Jūsų! 

close