Kokia kepsninė / grilis Jums geriausiai tinka?

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

 

Savito apipavidalinimo Big Green Egg keraminiai lauko griliai pirkėjus stulbina neprilygstama kokybe. Tūkstantmečius gyvuojančių kamado indų pavyzdžiu sukurti Big Green Egg griliai yra tokie kokybiški, kad visiems jiems taikoma ribota garantija visam eksploatavimo laikotarpiui – be jokių paslėptų sąlygų. Tik įsivaizduokite BBQ grilių, tampantį iš kartos į kartą perduodama vertybe! Ne visi lauko griliai gali pasigirti tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šias savybes lemia didelis gamintojo dėmesys naudojamoms medžiagoms ir smulkiausioms detalėms. Keramikinis lauko kepsninės korpusas atsparus įtrūkimams ir spalvos pokyčiams, todėl šis BBQ grilius visada išliks stilingas ir elegantiškas. Didelis dėmesys skiriamas ir smulkesnėms dalims. Pavyzdžiui, grotelės griliui gaminamos iš tvirto ir lengvai valomo nerūdijančio plieno. Jos greitai įkaista ir ilgai tarnauja. Big Green Egg griliai kuriami ir gaminami nuolat galvojant apie vartotoją, jo poreikius ir lūkesčius. Todėl šios BBQ lauko kepsninės pelno neblėstančią pirkėjų ištikimybę. Šie griliai palenkia net didžiausio skeptiko širdį – tereikia jį pavaišinti ant kiaušinio formos lauko kepsninės grotelių pačirškintais patiekalais.

Taip pat skaitykite TUZINAS PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI.

 

DAUG TRIUKŠMO DĖL KEPSNINĖS

 

Kadangi šiais laikais rinkoje siūloma labai daug lauko kepsninių arba lauko grilių, gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią. Todėl sudarėme paprastą vadovą, kad galėtumėte palyginti populiariausius kepimo ant grotelių būdus. Juk svarbiausia – surasti geriausiai tinkančią kepsninę.

 

Kokia kepsninė arba grilis jums geriausiai tinka?

 

Tai nuo daug ko priklauso. Reikia rinktis kepsninę, tinkančią jūsų skoniui, gyvenimo būdui ir biudžetui. Kad ir ką nuspręsite, kepdami ant grotelių lauke pajusite malonumą.

 

Dujinės kepsninės / griliai

 

Lauko dujinis grilius – populiarus maisto gaminimo prietaisas. Priešingai nei elektrinės kepsninės, dujiniai griliai yra gana taupūs, greitai įkaista, juose lengva reguliuoti temperatūrą. Tačiau lauko dujinė kepsninė nepadovanos geriausio maisto gaminimo potyrio, nes dujiniai griliai daugeliu savybių nusileidžia keraminėms kepsninėms. Sparčiai įkaistantis dujinio griliaus paviršius kelia pavojų nudegti, o maistas gali greitai išsausėti. Be to, dujinis grilius nėra toks universalus kaip keraminė kepsninė. Dujinės kepsninės neįmanoma naudoti kaip rūkyklos arba orkaitės, todėl ir joje gaminamų patiekalų įvairovė ribota.

Privalumai: Jei svarbiausia patogumas, tuomet dujinė kepsninė – geriausias pasirinkimas. Tai dažniausiai naudojama lauko kepsninė, turinti kelis degiklius, šildiklius, šonines lentynas ir daugybę priedų, skirtų specialiems maisto ruošimo būdams, pavyzdžiui sukamą iešmą. Dujinis grilis ar kepsninė greitai įjungiama ir išjungiama, temperatūrą reguliuoti paprasta, o vienas kepsninės panaudojimas kainoja nedaug. Tokią kepsninę valyti gana lengva, nors ketaus grotelėms reikia šiek tiek daugiau priežiūros. Dujiniai lauko griliai patraukliai atrodo, modelių iš nerūdijančio plieno pasirinkimas didelis. Geros kokybės dujinė kepsninė ar grilis kainuos nuo ~1500 eurų, o komerciniai dujiniai griliai  – dar brangiau.

Trūkumai: Patogumui didėjant skonis prastėja. Naudojant dujinę kepsninę teks paaukoti šiek tiek skonio, kadangi ant grotelių kepto maisto skonis atsiranda tik išgaravus išlašėjusioms maisto sultims. Jei turite nedidelį kiemą arba mažą terasą, reikia pagalvoti ir apie tokios kepsninės užimamą vietą. Be to, prieš kepimą nepatikrinę dujų bako vidury maisto ruošimo galite likti be kuro. Visos metalinės kepsninės ir metaliniai dujiniai griliai kepant maistą labai įkaista, todėl atsiranda pavojus nusideginti. Didžiausias dujinių grilių ir metalinių kepsninių trūkumas – jie išspinduliuoja labai daug karščio, o tai sausina maistą. Tikėtina, kad sausiausia vištienos krūtinėlė, kurios jums teko ragauti, buvo iškepta dujinėje kepsninėje.

 

Šašlykinė – grilius

 

Šašlykinė – nuo seno mėgstamas maisto gaminimo prietaisas. Didelį populiarumą lėmė jos paprastumas. Ne veltui dažno lietuvio, išsiruošusio į iškylą, automobilyje atsiranda ir turistinė šašlykinė. Tačiau šašlykinės nėra labai universalios. Didesnės kulinarinės įvairovės suteikia nebent šašlykinė su dangčiu, kurioje galima geriau išnaudoti judantį įkaitusį orą. Tuo tarpu kepant atviroje šašlykinėje kyla grėsmė prideginti maistą, nes nuo mėsos nuvarvėjus riebalams anglys gali užsiliepsnoti. Naudodami Big Green Egg keraminę kepsninę tokio pavojaus išvengsite. Pasirinkite Big Green Egg, ir gausite daugiau nei šašlykinę! Kaina viena, o galimybių – begalė. Vienas prietaisas atlieka ir kepsninės, ir rūkyklos, ir šašlykinės funkciją. Tai daugiau nei tik šašlykinė ir rūkykla – tai Big Green Egg!

 

Anglių briketais kūrenamos lauko kepsninės ir griliai

 

Privalumai: Kepant šiose kepsninėse išgaunamas malonus anglių aromatas, be to, palyginus su kitais kepimo ant grotelių prietaisais jos gana nebrangios – nuo ~ 40 eurų (pvz., už įprastą šašlykinę), o vidutinė kaina ~200 eurų. Anglių briketų lengva įsigyti, prekiaujama įvairių gamintojų briketais su priedais, pavyzdžiui, algarobo aromatu, taip pat būna greitai uždegamų briketų. Šiose kepsninėse įprastai būna daug vietos maistui kepti arba netiesiogiai gaminti, o reguliuodami oro angas galite naudoti jas kaip rūkyklas. Šias kepsnines taip pat galima rinktis, jei turite nedaug vietos.

Trūkumai: Anglių briketais kūrenamoms kepsninėms įkaisti įprastai prireikia ~30 – 40 min. Pagrindiniai modeliai neturi termometrų, todėl tenka paspėlioti, kada pasiekiama tinkama temperatūra. Vėlgi, visos metalinės kepsninės sukelia nusideginimo pavojų, be to, jos išspinduliuoja daug karščio, todėl maistas išsausėja.

 

Keraminės medžio anglimis kūrenamos Big Green Egg kepsninės: griliai, rūkyklos ir orkaitės

 

Jei dažnai ruošiate maistą lauke, o pirmenybę teikiate išgaunamam skoniui, tuomet rinkitės keramikinę Big Green Egg kamado kepsninę. Keraminio korpuso, natūralių gabalinių anglių ir oro srautų derinys garantuoja nepakartojamą anglių aromatą ir galimybę kepti maistą aukštoje temperatūroje išlaikant jį sultingą. Galite gaminti maistą 100–350 °C ir aukštesnėje temperatūroje ir naudoti kepsninę kaip orkaitę, grilį arba rūkyklą. Šios kepsninės užima nedaug vietos. Galima priderinti daug priedų. Big Green Egg įkaista labai greitai – per 15 – 20 min.!

 

 

JŪS IR BIG GREEN EGG – TOBULA PORA!

 

Jūs, maisto mylėtojas, dėl vieno esate tikras: įsigiję Big Green Egg, į savo namus (na, į sodą, terasą arba balkoną) atsigabensite aukščiausios kokybės kamado kepsninę. Big Green Egg tobulai pritaikyta ne tik kepti, bet ir rūkinti, virti garuose ir žemoje temperatūroje, taip pat kepti orkaitėje. Big Green Egg yra daugiau nei paprastas grilis ar kepsninė. Todėl ir jos kaina nėra maža.

Tai visa lauko virtuvė, kurioje galėsite kepti picas, rūkinti žuvį, žemoje temperatūroje kepti mėsą ir daryti viską, ką galima daryti įprastoje orkaitėje. Big Green Egg teikiamos kulinarinės galimybės yra beribės. Taigi, neverta aiškintis, ar norite EGG kepsninės. Tiesiog paklauskite savęs, kuris iš 7 modelių jums labiausiai tinka.

Parengėme trumpus modelių aprašymus. Patys įsitikinsite, kad tobula EGG kepsninė visada atsiras, nesvarbu, kokio dydžio jūsų šeima, kiek turite draugų, ar erdvus jūsų kiemas (arba terasa)! Taip pat skaitykite KAS YRA BIG GREEN EGG.

.

 

close