KEPSNINIŲ PALYGINIMAS
Daug triukšmo dėl kepsninės

Kadangi šiais laikais rinkoje siūloma labai daug lauko kepsninių arba lauko grilų, gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią. Todėl sudarėme paprastą vadovą, kad galėtumėte palyginti populiariausius kepimo ant grotelių būdus. Juk svarbiausia – surasti geriausiai tinkančią kepsninę.

Kokia kepsninė arba grilis jums geriausiai tinka?

Tai nuo daug ko priklauso. Reikia rinktis kepsninę, tinkančią jūsų skoniui, gyvenimo būdui ir biudžetui. Kad ir ką nuspręsite, kepdami ant grotelių lauke pajusite malonumą.

Dujinės kepsninės / griliai

Privalumai: Jei svarbiausia patogumas, tuomet dujinė kepsninė – geriausias pasirinkimas. Tai dažniausiai naudojama lauko kepsninė, turinti kelis degiklius, šildiklius, šonines lentynas ir daugybę priedų, skirtų specialiems maisto ruošimo būdams, pavyzdžiui sukamą iešmą. Dujinis grilis ar kepsninė greitai įjungiama ir išjungiama, temperatūrą reguliuoti paprasta, o vienas kepsninės panaudojimas kainoja nedaug. Tokią kepsninę valyti gana lengva, nors ketaus grotelėms reikia šiek tiek daugiau priežiūros. Dujiniai lauko griliai patraukliai atrodo, modelių iš nerūdijančio plieno pasirinkimas didelis. Geros kokybės dujinė kepsninė ar grilis kainuos nuo ~1500 eurų, o komerciniai dujiniai griliai  – dar brangiau.

Trūkumai: Patogumui didėjant skonis prastėja. Naudojant dujinę kepsninę teks paaukoti šiek tiek skonio, kadangi ant grotelių kepto maisto skonis atsiranda tik išgaravus išlašėjusioms maisto sultims. Jei turite nedidelį kiemą arba mažą terasą, reikia pagalvoti ir apie tokios kepsninės užimamą vietą. Be to, prieš kepimą nepatikrinę dujų bako vidury maisto ruošimo galite likti be kuro. Visos metalinės kepsninės ir metaliniai dujiniai griliai kepant maistą labai įkaista, todėl atsiranda pavojus nusideginti. Didžiausias dujinių grilių ir metalinių kepsninių trūkumas – jie išspinduliuoja labai daug karščio, o tai sausina maistą. Tikėtina, kad sausiausia vištienos krūtinėlė, kurios jums teko ragauti, buvo iškepta dujinėje kepsninėje.

Anglių briketais kūrenamos lauko kepsninės ir griliai

Privalumai: Kepant šiose kepsninėse išgaunamas malonus anglių aromatas, be to, palyginus su kitais kepimo ant grotelių prietaisais jos gana nebrangios – nuo ~ 40 eurų (pvz., už įprastą šašlykinę), o vidutinė kaina ~200 eurų. Anglių briketų lengva įsigyti, prekiaujama įvairių gamintojų briketais su priedais, pavyzdžiui, algarobo aromatu, taip pat būna greitai uždegamų briketų. Šiose kepsninėse įprastai būna daug vietos maistui kepti arba netiesiogiai gaminti, o reguliuodami oro angas galite naudoti jas kaip rūkyklas. Šias kepsnines taip pat galima rinktis, jei turite nedaug vietos.

Trūkumai: Anglių briketais kūrenamoms kepsninėms įkaisti įprastai prireikia ~30 min. Pagrindiniai modeliai neturi termometrų, todėl tenka paspėlioti, kada pasiekiama tinkama temperatūra. Vėlgi, visos metalinės kepsninės sukelia nusideginimo pavojų, be to, jos išspinduliuoja daug karščio, todėl maistas išsausėja.

Keraminės medžio anglimis kūrenamos Big Green Egg kepsninės / griliai / rūkyklos / orkaitės

Jei dažnai ruošiate maistą lauke, o pirmenybę teikiate išgaunamam skoniui, tuomet rinkitės keramikinę Big Green Egg kepsninę. Keraminio kepsninės korpuso, natūralių gabalinių anglių ir oro srautų derinys garantuoja nepakartojamą anglių aromatą ir galimybę kepti maistą aukštoje temperatūroje išlaikant jį sultingą. Galite gaminti maistą 100–350 °C ir aukštesnėje temperatūroje ir naudoti kepsninę kaip orkaitę, grilį arba rūkyklą. Šios kepsninės užima nedaug vietos. Galima priderinti daug priedų. Big Green Egg keraminės kepsninės įkaista labai greitai – per 15 – 20 min.!

 

JŪS IR BIG GREEN EGG – TOBULA PORA!

Jūs, maisto mylėtojas, dėl vieno esate tikras: įsigiję Big Green Egg, į savo namus (na, į sodą, terasą arba balkoną) atsigabensite aukščiausios kokybės kamado kepsninę. Big Green Egg tobulai pritaikyta ne tik kepti, bet ir rūkinti, virti garuose ir žemoje temperatūroje, taip pat kepti orkaitėje.

Big Green Egg yra daugiau nei paprastas grilis ar kepsninė – tai visa lauko virtuvė, kurioje galėsite kepti picas, rūkinti žuvį, žemoje temperatūroje kepti mėsą ir daryti viską, ką galima daryti įprastoje orkaitėje. Big Green Egg teikiamos kulinarinės galimybės yra beribės.

Taigi, neverta aiškintis, ar norite EGG kepsninės. Tiesiog paklauskite savęs, kuris iš 7 modelių jums labiausiai tinka. Parengėme trumpus modelių aprašymus. Patys įsitikinsite, kad tobula EGG kepsninė visada atsiras, nesvarbu, kokio dydžio jūsų šeima, kiek turite draugų, ar erdvus jūsų kiemas (arba terasa)! Taip pat skaitykite KAS YRA BIG GREEN EGG.

 

 

prev next
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINI
Laimė slypi mažuose dalykuose

Dėl dydžio ir svorio ši Big Green Egg keraminė kepsninė puikiai tinka stovyklaujant, plaukiojant laivu arba iškylaujant. Ant grotelių pakanka vietos dviem–keturioms porcijoms. Big Green Egg ‘Mini’ keraminis grilis mėgstamas ne tik mėgėjų – jis naudojamas daugelyje profesionalių virtuvių nedideliems à la carte patiekalams.

DUOMENYS Grotelės: 25 cm
Kepimo paviršius: 507 cm²
Kiek joje telpa?

2 vištienos krūtinėlės
2 kiaulienos pjausniai
1 jautienos antrekotas

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINIMAX
Maža, bet galinga dovanėlė

Big Green Egg MiniMax keraminė kepsninė aukščiu prilygsta Mini, bet gali pasigirti Small kepsninėse naudojamų grotelių dydžiu. Dėl to MiniMax – kompaktiškas, bet galingas modelis. Jis neaukštas ir nelabai sunkus, todėl jį galima statyti ant stalo ir nešioti. Daugiafunkcis modelis – privalumas ir lauke prie namo, ir restorano virtuvėje!

DUOMENYS Grotelės: Ø 33 cm
Kepimo paviršius: 856 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG SMALL
Maža kepsninė puikiam skoniui

Nors Small modelio kepsninė yra kompaktiška, ji suteikia daug galimybių. Joje nesunkiai paruošite patiekalus keturiems–šešiems asmenims, iškepsite gardų įdarytą viščiuką arba visą sprandinę. Negana to, šis modelis puikiai tinka naudoti nedidelėje terasoje.

Small kepsninė turi patogią rankeną su spyruoklėmis, su kuria viena ranka galima atidaryti ir uždaryti keraminį dangtį. Tvirtas pagrindas su ratukais pakelia kepsninę iki patogaus aukščio, ją lengva pervežti iš vienos vietos į kitą.

DUOMENYS Grotelės: Ø 33 cm
Kepimo paviršius: 3.421 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas (vertikaliai)
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MEDIUM
Dalykitės džiaugsmu su šeima ir draugais

Medium EGG kepsninė dėl savo dydžio yra itin universali. Kitų modelių privalumais galintis pasigirti Medium keraminis grilis įdėjus ConvEGGtor™ virsta orkaite, todėl jis puikiai tinka gaminti maistą žemoje temperatūroje. O su Big Green Egg picos keraminiu akmeniu galite pamaloninti svečius nuostabiomis picomis ir duona! Be to, šis modelis pakankamai didelis, kad jame tilptų ketaus katilas.

Dėl 38 cm skersmens grotelių vidutinė (Medium) Big Green Egg keraminė kepsninė yra labai universali. Joje lengvai galite kepti ant grotelių, rūkinti, troškinti arba kepti 6-7 žmonėms. Medium keraminejė kepsninėje telpa maždaug 4-6 kg mėsos, kurią galima ruošti lėtai arba greitai iškepti ant grotelių mažesnėmis porcijomis. Galima naudoti patogius priedus daržovėms, šviežiai žuviai arba kiaukutiniams gaminti.

Prie kepsninės galima pridėti medines šonines lentynas, taip suteikiant tvirtą ir stilingą išvaizdą. Dėl tvirto pagrindo kepsninę gana lengvai galima perkelti iš vienos vietos į kitą. Prie pagrindo taip pat galite pritvirtinti rankeną ir dar labiau padidinti mobilumą.

DUOMENYS Grotelės: Ø 38 cm
Kepimo paviršius: 1,140 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 6 kg svorio kalakutas
6 mėsainiai
3 viščiukai (vertikaliai)
4 jautienos antrekotai
4 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG LARGE
Įkvėpimas tūkstančiams skonio receptorių

Large modelio EGG kepsninė – populiariausias pasirinkimas, kai reikia iškepti daug maisto šeimai ir draugams arba profesionaliai vaišinti svečius. Ant 46 cm skersmens grotelių vienu metu be vargo telpa omarai, dideli mėsos ir vištienos pjausniai. Su šia kepsnine galite paruošti ištisus valgiaraščius, o ant grotelių galite uždėti keptuves ir kepimo skardas su bulvėmis bei daržovėmis.

Large kepsninei skirtas didžiausias priedų asortimentas. Tai įvairių tipų grotelės ir papildomi aukštai, kad vienu metu galėtumėte ruošti apytiksliai 10 kg mėsos arba žuvies. Arba specialiai Big Green Egg sukurtoje nerūdijančio plieno keptuvėje pagaminti paelją. Kaip ir XLarge kepsninė, Large turi pagrindą su stabdomais ratukais, šonines lentynas, tvirtą stalą arba rankeną, su kuria lengva pervežti BGE iš vienos vietos į kitą. Large grilis puikiai tinka lauko virtuvei.

DUOMENYS Grotelės: Ø 46 cm
Kepimo paviršius: 1.688 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 10 kg svorio kalakutas
12 mėsainių
6 viščiukai (vertikaliai)
8 jautienos antrekotai
7 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XLARGE
Kulinarinė palaima dideliam būriui žmonių

XLarge modelis puikiai tinka, jei reguliariai reikia aptarnauti didelius susibūrimus – tiek asmeninio, tiek komercinio pobūdžio. Extra Large kepsninė turi ne tik visus Large modelio privalumus, bet ir milžiniškas groteles, suteikiančias dvigubai daugiau kepimo paviršiaus. Tai reiškia, kad didelės grupės žmonių galės vienu metu mėgautis gardžiai paruoštais patiekalais.

DUOMENYS Grotelės: Ø 61 cm
Kepimo paviršius: 2,919 cm²
Kiek joje telpa?

2 x 10 kg svorio kalakutai
24 mėsainiai
11 viščiukų
12 jautienos antrekotų
14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XXLARGE
Tobulas pasirinkimas didelėms gurmaniškoms vaišėms

XXLarge – didžiausia Big Green Egg kepsninė. Tai įspūdingiausias modelis, kurio didelė talpa užtikrins, kad vienu metu paruošite daug gundančių patiekalų. Kaip ir mažesnius modelius, taip ir XXLarge galima naudoti įvairiems maisto ruošimo būdams, pvz., kepti ant grotelių arba orkaitėje, virti, troškinti, rūkinti arba gaminti žemoje temperatūroje.

DUOMENYS Grotelės: Ø 74 cm
Kepimo paviršius: 4.336 cm²
Kiek joje telpa?

> 2 x 10 kg svorio kalakutai
> 24 mėsainiai
> 11 viščiukų
> 12 jautienos antrekotų
> 14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
close

NORITE GAUTI PASIŪLYMĄ?

REIKALINGA PROFESIONALO KONSULTACIJA?

MES GALIME JUMS PADĖTI!

Jūsų vardas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų elektroninis paštas*