Kokia kepsninė / grilis Jums geriausiai tinka?

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

 

Savito apipavidalinimo Big Green Egg keraminiai lauko griliai pirkėjus stulbina neprilygstama kokybe. Tūkstantmečius gyvuojančių kamado indų pavyzdžiu sukurti Big Green Egg yra tokie kokybiški, kad visiems jiems taikoma ribota garantija visam eksploatavimo laikotarpiui – be jokių paslėptų sąlygų. Tik įsivaizduokite BBQ grilių, tampantį iš kartos į kartą perduodama vertybe! Ne visi lauko barbekiu gali pasigirti tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šias savybes lemia didelis gamintojo dėmesys naudojamoms medžiagoms ir smulkiausioms detalėms. Keramikinis korpusas atsparus įtrūkimams ir spalvos pokyčiams, todėl šis BBQ grilius visada išliks stilingas ir elegantiškas. Didelis dėmesys skiriamas ir smulkesnėms dalims. Pavyzdžiui, grotelės gaminamos iš tvirto ir lengvai valomo nerūdijančio plieno. Jos greitai įkaista ir ilgai tarnauja. Big Green Egg griliai kuriami ir gaminami nuolat galvojant apie vartotoją, jo poreikius ir lūkesčius. Todėl šios BBQ lauko kepsninės pelno neblėstančią pirkėjų ištikimybę ir palenkia net didžiausio skeptiko širdį – tereikia jį pavaišinti ant kiaušinio formos lauko kepsninės grotelių pačirškintais patiekalais.

Taip pat skaitykite TUZINAS PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI.

 

DAUG TRIUKŠMO DĖL KEPSNINĖS

 

Kadangi šiais laikais rinkoje siūloma labai daug lauko grilių, gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią. Todėl sudarėme paprastą vadovą, kad galėtumėte palyginti populiariausius kepimo ant grotelių būdus. Juk svarbiausia – surasti geriausiai tinkančią kepsninę.

 

 

Kokia kepsninė arba grilis jums geriausiai tinka?

 

Tai nuo daug ko priklauso. Reikia rinktis kepsninę, tinkančią jūsų skoniui, gyvenimo būdui ir biudžetui. Juk neretai galutinį sprendimą lemia būtent kaina. Sumokėti mažiau ir po kelerių metų vėl dairytis naujos kepsninės? Ar nepagailėti pinigų ir nusipirkti lauko kepsninę visam gyvenimui, gal net ateities kartoms? Kita vertus, priimtina kaina – dar ne viskas. Ne mažiau svarbus kepsninės funkcionalumas, universalumas, patrauklus dizainas. Taip pat reikėtų įvertinti kuro tipą ir sąnaudas, t. y. ar kepsninė bus ekonomiška, kuo ji kūrenama. Tačiau kad ir ką nuspręsite, kepdami ant grotelių lauke pajusite malonumą.

Siekdami padėti jums išsirinkti tinkamiausią kepsninę, glaustai apžvelgėme populiariausių grilių trūkumus ir privalumus. Juk šiais laikais lauko kepsninių pasirinkimas labai platus, visos jos turi kuo pasigirti, tad išsirinkti sunkiau nei kada nors anksčiau. Tikimės, kad šis trumpas gidas pravers priimant sprendimą, ir į namus įsileisite kokybišką ir patikimą grilį, tapsiantį dar vienu šeimos nariu.

 

 

Dujinės kepsninės / griliai

 

Lauko dujinis grilis/grilius – populiarus maisto gaminimo prietaisas. Priešingai nei elektrinės kepsninės, dujiniai bbq yra gana taupūs, greitai įkaista, juose lengva reguliuoti temperatūrą. Tačiau lauko dujinė kepsninė nepadovanos geriausio maisto gaminimo potyrio, nes dujiniai griliai daugeliu savybių nusileidžia keraminėms kepsninėms. Sparčiai įkaistantis dujinio tandyro paviršius kelia pavojų nudegti, o maistas gali greitai išsausėti. Be to, dujinis grilius nėra toks universalus kaip keraminis. Dujinės kepsninės neįmanoma naudoti kaip rūkyklos arba orkaitės, todėl ir joje gaminamų patiekalų įvairovė ribota.

Privalumai: Jei svarbiausia patogumas, tuomet dujinė kepsninė/grilis – geriausias pasirinkimas. Tai dažniausiai naudojama lauko kepsninė, turinti kelis degiklius, šildiklius, šonines lentynas ir daugybę priedų, skirtų specialiems maisto ruošimo būdams, pavyzdžiui sukamą iešmą. Dujinis barbekiu greitai įjungiama ir išjungiama, temperatūrą reguliuoti paprasta, o vienas kepsninės panaudojimas kainoja nedaug. Tokį prietaisą valyti gana lengva, nors ketaus grotelėms reikia šiek tiek daugiau priežiūros. Jie patraukliai atrodo, modelių iš nerūdijančio plieno pasirinkimas didelis. Geros kokybės dujinis grilis kainuos nuo ~1500 eurų, o komerciniai dujiniai  – dar brangiau.

Trūkumai: Patogumui didėjant skonis prastėja. Naudojant dujinę kepsninę teks paaukoti šiek tiek skonio, kadangi ant grotelių kepto maisto skonis atsiranda tik išgaravus išlašėjusioms maisto sultims. Jei turite nedidelį kiemą arba mažą terasą, reikia pagalvoti ir apie jos užimamą vietą. Be to, prieš kepimą nepatikrinę dujų bako vidury maisto ruošimo galite likti be kuro. Visos metalinės kepsninės ir metaliniai dujiniai griliai kepant maistą labai įkaista, todėl atsiranda pavojus nusideginti. Didžiausias dujinių ir metalinių bbq trūkumas – jie išspinduliuoja labai daug karščio, o tai sausina maistą. Tikėtina, kad sausiausia vištienos krūtinėlė, kurios jums teko ragauti, buvo iškepta dujinėje kepsninėje.

 

 

Šašlykinė – grilius

 

Šašlykinė – nuo seno mėgstamas maisto gaminimo prietaisas. Didelį populiarumą lėmė jos paprastumas. Ne veltui dažno lietuvio, išsiruošusio į iškylą, automobilyje atsiranda ir turistinė šašlykinė. Tačiau šašlykinės nėra labai universalios. Didesnės kulinarinės įvairovės suteikia nebent šašlykinė su dangčiu, kurioje galima geriau išnaudoti judantį įkaitusį orą. Tuo tarpu kepant atviroje šašlykinėje kyla grėsmė prideginti maistą, nes nuo mėsos nuvarvėjus riebalams anglys gali užsiliepsnoti. Naudodami Big Green Egg tokio pavojaus išvengsite. Pasirinkite Big Green Egg, ir gausite daugiau nei šašlykinę! Kaina viena, o galimybių – begalė. Vienas prietaisas atlieka ir kepsninės, ir rūkyklos, ir šašlykinės funkciją. Tai daugiau nei tik šašlykinė ir rūkykla – tai Big Green Egg!

 

Anglių briketais kūrenamos lauko kepsninės ir griliai

 

Privalumai: Kepant išgaunamas malonus anglių aromatas, be to, palyginus su kitais kepimo ant grotelių prietaisais jos gana nebrangios – nuo ~ 40 eurų (pvz., už įprastą šašlykinę), o vidutinė kaina ~200 eurų. Anglių briketų lengva įsigyti, prekiaujama įvairių gamintojų briketais su priedais, pavyzdžiui, algarobo aromatu, taip pat būna greitai uždegamų briketų. Šiose kepsninėse įprastai būna daug vietos maistui kepti arba netiesiogiai gaminti, o reguliuodami oro angas galite naudoti jas kaip rūkyklas. Taip pat galima rinktis, jei turite nedaug vietos.

Trūkumai: Anglių briketais kūrenamoms kepsninėms įkaisti įprastai prireikia ~30 – 40 min. Pagrindiniai modeliai neturi termometrų, todėl tenka paspėlioti, kada pasiekiama tinkama temperatūra. Vėlgi, visos metalinės kepsninės sukelia nusideginimo pavojų, be to, jos išspinduliuoja daug karščio, todėl maistas išsausėja.

 

Keraminės medžio anglimis kūrenamos Big Green Egg kepsninės: griliai, rūkyklos ir orkaitės

 

Jei dažnai ruošiate maistą lauke, o pirmenybę teikiate išgaunamam skoniui, tuomet rinkitės keramikinę Big Green Egg kamado. Keraminio korpuso, natūralių gabalinių anglių ir oro srautų derinys garantuoja nepakartojamą anglių aromatą ir galimybę kepti maistą aukštoje temperatūroje išlaikant jį sultingą. Galite gaminti maistą 100–350 °C ir aukštesnėje temperatūroje ir naudoti kepsninę kaip orkaitę, grilį arba rūkyklą. Jos užima nedaug vietos. Galima priderinti daug priedų. Big Green Egg įkaista labai greitai – per 15 – 20 min.!

 

Išsiaiškinus faktus, skirtingų grilių privalumus ir trūkumus beliks apsispręsti. Kuria lauko kepsnine pasitikėsite, kuri atrodo ilgaamžiškiausia ir kurioje, jūsų manymu, gims skaniausi patiekalai? Juk skonis taip pat svarbu. Nepamirškite įsiklausyti ir į vidinį balsą – širdis pakuždės, kuri kepsninė ar kuris modelis skirtas būtent jums.

 

 

 

JŪS IR BIG GREEN EGG – TOBULA PORA!

 

Jūs, maisto mylėtojas, dėl vieno esate tikras: įsigiję Big Green Egg, į savo namus (na, į sodą, terasą arba balkoną) atsigabensite aukščiausios kokybės kamado. Big Green Egg tobulai pritaikyta ne tik kepti, bet ir rūkinti, virti garuose ir žemoje temperatūroje, taip pat kepti orkaitėje. Big Green Egg yra daugiau nei paprastas grilis ar tandyras. Todėl ir jos kaina nėra maža.

Tai visa lauko virtuvė, kurioje galėsite kepti picas, rūkinti žuvį, žemoje temperatūroje kepti mėsą ir daryti viską, ką galima daryti įprastoje orkaitėje. Big Green Egg teikiamos kulinarinės galimybės yra beribės. Taigi, neverta aiškintis, ar norite EGG kepsninės. Tiesiog paklauskite savęs, kuris iš 7 modelių jums labiausiai tinka.

Parengėme trumpus modelių aprašymus. Patys įsitikinsite, kad tobula EGG kepsninė visada atsiras, nesvarbu, kokio dydžio jūsų šeima, kiek turite draugų, ar erdvus jūsų kiemas (arba terasa)! Taip pat skaitykite KAS YRA BIG GREEN EGG.

.

 

 

 

VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINI KEPSNINĖ

Big Green Egg Mini – mažiausias ir lengviausias Big Green Egg šeimos narys. Ši kamado mini kepsninė idealiai tinka stovyklaujant, iškylaujant laive arba parke. Tiks ji ir jūsų namuose, ant stalo. Neslėpsime: įsigiję šį EGG modelį tikriausiai norėsite gabentis visur su savimi. Dėl nedidelio svorio kamado Mini labai lengva nešioti. Tai daryti bus dar lengviau, jei įsigysite šiam modeliui pritaikytą laikiklį. Įprastai gaminate maistą 2–4 asmenims? Tuomet šis lengvas kelioninio dydžio modelis jums tinkamiausias.

Nors ši kepsninė maža, jos privalumų sąrašas didžiulis. Visų pirma, ji iš tikrųjų yra nešiojama. Žinoma, galite Mini kepsninę įstatyti laikiklyje ir paversti stacionaria. Tačiau palyginti nedaug sveriantis ir kompaktiškas keraminis grilius tiesiog sutvertas keliauti ten, kur vykstate jūs. Savaitgalis prie ežero? Iškyla jachtoje? Gimtadienis užmiesčio sodyboje? Mini ištikimai lydės visur. O tai reiškia, kad net būdami toli nuo civilizacijos galėsite mėgautis nuostabaus skonio maistu.

Be to, kaip jau minėjome, ši maža kepsninė – puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie neturi erdvaus kiemo arba didelės terasos. Mini lengvai tilps net ten, kur vieta ribota, pvz., jūsų balkone. Šio modelio kepsninę mielai renkasi ir nedidelių restoranų šefai. Taip jie sutaupo vietos, bet drauge gali svečiams siūlyti išskirtinio skonio patiekalus. Tikrai žinome, kad Big Green Egg gerbėjai mieliau renkasi tas maitinimo įstaigas, kurių virtuves puošia ši žalioji kepsninė.

Reikėtų nepamiršti dar vieno privalumo – taupumo. Mini kepsninei įkūrenti pakaks nedidelio kiekio anglių. Taigi, tai itin ekonomiškas keraminis grilius. Būtent todėl Mini modelį rekomenduojame tiems pirkėjams, kurie nenori kepsninės priežiūrai išleisti daug pinigų.

Negana to, Big Green Egg Mini – labai universali. Nors jai tinka ne visi pasiūloje esantys priedai, šioje mažoje kepsninėje galima pagaminti daugybę įvairių patiekalų – nuo sultingų kepsnių iki gardžių užkandžių.

Pastebėjome, kad Mini kepsninę renkasi ir tie grilio entuziastai, kurie jau turi didesnę keraminę Big Green Egg. Juk ne visada reikia kepti daug porcijų maisto – kartais norisi tiesiog romantiškos vakarienės dviese. Tad kam veltui kaitinti didelę kepsninę arba tenkintis ne tokiu skaniu maistu? Be to, Mini modelį neprošal turėti net tiems, kurie retai išvyksta į gamtą. Galbūt vieną dieną užsimanysite paiškylauti prie ežero, bet didesnioji Big Green Egg paprasčiausiai netilps automobilyje.

Ši nešiojama kompaktiška ir taupi kepsninė – puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti vietos ir pinigų, pageidaujantiems visur su savimi gabentis Big Green Egg kepsninę arba trokštantiems savo keraminių kepsninių šeimą papildyti mažesniu mobiliu modeliu.

 

 

DUOMENYS Grotelės: 25 cm
Kepimo paviršius: 507 cm²
Kiek joje telpa?

2 vištienos krūtinėlės
2 kiaulienos pjausniai
1 jautienos antrekotas

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINIMAX KEPSNINĖ
Maža, bet galinga dovanėlė

Nors šis modelis nėra įspūdingo dydžio, Big Green Egg kamado MiniMax su kaupu pateisins jūsų lūkesčius. Ji vos 7 cm aukštesnė už Big Green Egg Mini, bet pasižymi didesniu kepimo paviršiumi, plotu prilygstančiu Small modeliui. Pakaks vietos gaminti maistą 4–6 asmenims. Planuojate išvyką? Neprireiks profesionalaus sunkumų kilnotojo, nes kamado MiniMax grilius sveria vos 35 kg. Bus dar lengviau, jei naudosite stovą-laikiklį, kurį gausite kartu su kepsnine!

DUOMENYS Grotelės: Ø 33 cm
Kepimo paviršius: 855 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG SMALL KEPSNINĖ
Maža kepsninė puikiam skoniui

Ar privilegija gaminti maistą lauke gali mėgautis tik žmonės, turintys sodą? Ne! Big Green Egg Small kamado modelis pamėgtas miestiečių, turinčių balkoną arba nedidelę terasą. Kamado griliaus Small modelis kompaktiškas, tačiau jame lengvai pagaminsite maistą 4–6 asmenims. Kadangi Small modelyje grotelės yra žemiau nei MiniMax kepsninėje, Small labiau tiks didesnėms porcijoms, nors kepimo paviršius abiejuose modeliuose vienodo dydžio. Big Green Egg Small kamado nedidelė, bet galinga!

DUOMENYS Grotelės: Kepimo paviršius: 855 cm2
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas (vertikaliai)
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MEDIUM KEPSNINĖ
Dalykitės džiaugsmu su draugais ar šeima

Big Green Egg Medium gana kompaktiška, todėl tilps nedideliame kiemelyje, terasoje arba balkone, tačiau joje pakaks vietos skrudinti, rūkinti, troškinti ir kepti maistą 6–8 asmenims. Sode turėdami kamado Medium kepsninę galėsite pasikviesti artimuosius ir draugus drauge pasimėgauti nuostabiu maistu. Dėl šios priežasties šis EGG kamado modelis yra vienas populiariausių. Priderinę convEGGtor laikiklį ir kepimo akmenį akimirksniu paversite Big Green Egg Medium kepsninę orkaite, kurioje galėsite kepti pačias skaniausias picas. Tai tikrai neeilinė kepsninė!

DUOMENYS Grotelės: Ø 40 cm
Kepimo paviršius: 1,264 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 6 kg svorio kalakutas
6 mėsainiai
3 viščiukai (vertikaliai)
4 jautienos antrekotai
4 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG LARGE KEPSNINĖ
Įkvėpimas tūkstančiams skonio receptorių

Big Green Egg Large – populiariausias Big Green Egg šeimos modelis. Large kepsninėje lengvai paruošite visus jūsų ir artimųjų bei draugų mėgstamus patiekalus – prireikus tą galėsite daryti vienu metu, nes šio modelio kepsninėje pakaks vietos gaminti maistą 8 – 12 asmenims. Turint tiek vietos labai lengva gaminti trijų patiekalų vakarienes. Norite iš savo EGG kamado kepsninės išspausti viską, kas įmanoma? Tuomet Large – tobulas pasirinkimas jums, nes šis modelis turi daugiausia priedų. Šios universalios kepsninės teikiamos galimybės yra didžiulės.

Big Green Egg Large modelis ne veltui taip vertinamas pirkėjų. Tai didelė kepsninė su dideliais užmojais. Drįstame teigti, kad jai nėra neįveikiamų iššūkių. Keptas kalėdinis kalakutas? Minkštutėlė plėšyta kiauliena visiems jūsų mėgėjų futbolo komandos žaidėjams? Žadą atimanti autentiška pica? Sotus troškinys šaltą žiemos dieną? Visa tai ir dar daugiau įmanoma su Big Green Egg Large. Tai kepsninė, stebinanti universalumu.

Neabejojame, kad Large modelis suteiks kulinarinio įkvėpimo ir polėkio. Su šia kepsnine kasdien galite mėgautis vis kitokiais nepriekaištingai paruoštais patiekalais. Pamiršite nuobodulį ir atrasite drąsą eksperimentuoti prie kepsninės. O pristigus įkvėpimo pakaks užmesti akį į profesionalių šefų paruoštus receptus, talpinamus Big Green Egg svetainėje ir platinamus naujienlaiškiais.

Tačiau nesileiskite dydžio įbauginami – tai ekonomiška ir pakankamai manevringa kamado kepsninė, ypač pritaikius stovą su ratukais. Taigi, nebūtina iš karto savo kieme arba sode rasti tobulos vietos Large griliui. Prireikus galėsite perstumti jį į kitą vietą, pvz., arčiau vaišių stalo.

Šio modelio keraminė kepsninė taps Jūsų pasididžiavimu ir kiemo pažiba. Be to, Large modelį labai lengva paversti visa lauko virtuve. Tereikia priderinti įvairius modulinės sistemos priedus. Tinkamai suprojektavę turėsite vietos ir maistui ruošti, ir kepsninės priedams laikyti. Tai labai patogu ir naudinga – juk turėdami išskirtinę lauko virtuvę norėsite kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

 

 

DUOMENYS Grotelės: Ø 46 cm
Kepimo paviršius: 1.688 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 10 kg svorio kalakutas
12 mėsainių
6 viščiukai (vertikaliai)
8 jautienos antrekotai
7 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XLARGE KEPSNINĖ
Kulinarinė palaima dideliam žmonių būriui

Turite gausią šeimą ir/ arba didelį būrį draugų? Esate profesionalus šefas? Teikiate maitinimo paslaugas didelėms grupėms žmonių? Tuomet jūsų tobulas partneris – Big Green Egg Xlarge. Su šia kepsnine galėsite vienu metu tiekti gardžius patiekalus daugybei žmonių. Ant 61 cm skersmens grotelių lengvai tilps stambūs mėsos kepsniai, didelės žuvys arba kelios picos vienu metu. 61 cm jums per mažai? Padidinkite kepimo plotą pridėję specialias 2 arba 3 aukštų groteles ir pakelkite savo kepimo įgūdžius į naujas aukštumas.

DUOMENYS Grotelės: Ø 61 cm
Kepimo paviršius: 2,919 cm²
Kiek joje telpa?

2 x 10 kg svorio kalakutai
24 mėsainiai
11 viščiukų
12 jautienos antrekotų
14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XXL KEPSNINĖ
Tobulas pasirinkimas didelėms gurmaniškoms vaišėms

Didelė, didesnė, didžiausia. Big Green Egg XXLarge – didžiausias Big Green Egg šeimos narys ir didžiausia kamado tipo kepsninė rinkoje. Šis modelis įspūdingas visais atžvilgiais: svoriu, dydžiu, aukščiu, kepimo plotu. XXLarge traukia akį savo išvaizda ir nenuvilia gaminant maistą. Specialus EGG laikiklis ir rankenos padės lengvai perkelti XXLarge modelį į kitą vietą. O pažangus vyrių mechanizmas padės lengvai pakelti kepsninės dangtį. Įspūdingas dydis, nežabotos kulinarinės galimybės ir universalumas.

DUOMENYS Grotelės: Ø 73 cm
Kepimo paviršius: 4,185 cm²
Kiek joje telpa?

> 2 x 10 kg svorio kalakutai
> 24 mėsainiai
> 11 viščiukų
> 12 jautienos antrekotų
> 14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
close

NORITE GAUTI PASIŪLYMĄ?

REIKALINGA PROFESIONALO KONSULTACIJA?

MES GALIME JUMS PADĖTI!

Jūsų vardas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų elektroninis paštas*

Sutinku gauti rinkodaros naujienlaiškius