WWOO®

Mums patinka švęsti gyvenimą, geriausia – kiekvieną dieną. Su būriais draugų, šeimos narių ir bendradarbių, kurie vis užsuka aplankyti. Su WWOO Jūsų sodas taps namų dalimi, todėl galėsite dažniau svečius priimti lauke.

LAUKO VIRTUVĖ

WWOO betoninė lauko virtuvė

Olandiškas dizainas Jūsų sode su WWOO®

 

WWOO – tai olandų dizainerio Piet-Jan van den Kommer sukurta betoninė lauko virtuvė (krosnis). Susikurkite madingą ir nesenstančią lauko virtuvę, kuri atitiktų Jūsų asmeninius poreikius, skonį ir biudžetą. Galima rinktis iš aukštos arba žemos sienos, šviesiai arba tamsiai pilko betono. WWOO taip pat galima papildyti priedais: Big Green Egg kepsnine, nerūdijančio plieno kriaukle, įmontuotu plieniniu židiniu, medinėmis dėžėmis daiktams laikyti ir pjaustymo lentelėmis iš alyvmedžio. Dauguma gaminių ir priedų sukurti išskirtinai WWOO!

 

Maisto gaminimas lauke

 

Mums patinka švęsti gyvenimą, geriausia – kiekvieną dieną. Su būriais draugų, šeimos narių ir bendradarbių, kurie vis užsuka aplankyti. Su WWOO Jūsų sodas taps namų dalimi, todėl galėsite dažniau svečius priimti lauke. Priežiūros nereikalaujančią WWOO lauko virtuvę susikursite patys. Piet-Jan van den Kommer suprojektavo WWOO sudedamąsias dalis, kad galėtumėte išsirinkti 1,3, 1,65 arba 2 m aukščio sieną. Jis taip pat sukūrė išskirtinius WWOO priedus, įskaitant plieninį židinį ir nerūdijančio plieno kriauklę, ir suderino juos su Big Green Egg kepsnine. WWOO – tikra inovacija, sukurta panaudojant tarptautinius patentus.

Su WWOO galėsite atsitverti nuo kaimynų, padalinti sodą ir kiemą arba net padidinti svetainę. Viskas įmanoma. Įkvėpimo ieškokite mūsų tinklalapyje. Kad įrengti WWOO lauko virtuvę būtų dar paprasčiau, sukūrėme nemokamą programėlę – galėsite pažiūrėti, kaip jūsų kiemelyje atrodys WWOO. Tai padės greitai apsispręsti, kur skaniai užkandžiauti, o kur plakti kokteilius. Lygiai taip pat lengva nustatyti WWOO kainą. Tiesiog išsirinkite pagrindinius elementus ir priedus, ir išvysite bendrą kainą. Standartinė WWOO virtuvė yra šviesiai pilkos spalvos. Tamsiai pilka sienelė kainuoja 15 % daugiau.

close