DUK

Kas yra Big Green Egg?

Mūsų nuomone, Big Green Egg – geriausia pasaulyje lauko kepsninė. Big Green Egg gaminama jau virš 40 metų gyvuojančioje įmonėje ir parduodama per šimtus vietinių ir tarptautinių platintojų. Neprilygstamas kepimas ir konstrukcijos kokybė nustebino maisto gaminimo entuziastus visame pasaulyje.

 

Iš ko pagaminta Big Green Egg?

Big Green Egg grilis pagamintas iš aukštųjų technologijų keramikos, kuri įkaitinta netrūkinėja ir neskilinėja. Veikiama karščio patentuota keramika neišsiplečia ir nesusitraukia: esant labai žemai arba labai aukštai temperatūrai ar jai staigiai pasikeitus Big Green Egg neperkaista ir neskilinėja. Tai reiškia, kad Big Green Egg galite naudoti nesirūpindami net pliaupiant lietui. Keraminė išorė padengta labai tvirta ekologiška glazūra, išlaikančia žvilgesį ir apsaugines savybes.

 

Kuo ji pranašesnė už metalines kepsnines?

Pirmiausia, Big Green Egg kepsninė pagaminta iš naujausios keramikos. Storos keraminės sienelės paskirsto ir sulaiko karštį taip gerai, kad tobulo skonio patiekalams paruošti nereikia besisukančio iešmo. Antra, su Big Green Egg pagamintas maistas ne tik geriau atrodo, bet ir yra skanesnis! Mėsa nesusitraukia arba susitraukia labai mažai, o patiekalai išlieka sultingi ir gardūs. Metaliniuose maisto gaminimo įrenginiuose karštis perduodamas tiesiai per metalą. Nuolatinis poreikis pakeisti per metalą prarastą karštį – pagrindinė patiekalų susitraukimo bei išsausėjimo ir papildomo kuro poreikio priežastis. Big Green Egg sulaiko drėgmę maiste, suvartoja daug mažiau anglių, greičiau iškepa maistą ir nerūdija.

 

Kuo ji pranašesnė už dujines kepsnines?

Paklauskite bet kurio žmogaus, turinčio dujinę kepsninę, kodėl ji jam labiau patinka, ir jis įvardins greitą įjungimą kaip svarbiausią priežastį. Dujinėje kepsninėje iškepta mėsa praranda didžiąją dalį svorio ir skonio. Dėl geresnio skonio dauguma dujinių kepsninių savininkų mieliau pasirinktų medžio anglimis kūrenamą kepsninę, kadangi su ja galima greičiau pradėti kepti.

BGE siūlo visokeriopą naudą. Kepimo temperatūra pasiekiama ir ja galima naudotis per tiek pat laiko kaip ir dujine kepsnine. Didžiausias Big Green Egg privalumas – mėsa susitraukia nedaug, patiekalai išlaiko visą skonį. Big Green Egg kepsninėje galima ir kepti ant grotelių, ir rūkinti. BGE pagamintas kepsnys aistringiems kepsnių mėgėjams gali išspausti džiaugsmo ašaras. Kepsnį galite kepti žalią, pusžalį, visiškai iškeptą arba kokį tik panorėsite. Pitsburgo stilius, kai kepsnys būna traškus išorėje ir žalias viduje, yra daugelio mėgstamas paruošimo būdas, kurį lengva pritaikyti su Egg. Palyginę Big Green Egg keptą kepsnį su mėsa, kepta dujinėje kepsninėje, tapsite tikru Big Green Egg mėgėju ir pamatysite, kokių gardžių rezultatų galima pasiekti su šia kepsnine.

 

Kokios savybės labiausiai traukia akį?

Minkšti ir sultingi beveik nesusitraukiantys patiekalai.
Uždegimui nereikalingas degus skystis.
Galima pradėti naudoti vos per 15-20 minučių.
Storos keraminės sienelės sulaiko karštį ir leidžia reguliuoti temperatūrą.
Karštis paskirstomas tolygiai.
Reikia labai nedaug anglių; nesudegusias anglis galima panaudoti.
Kepant nereikia pridėti papildomų anglių.
Pati išsivalo.
Valymas nesukelia papildomos netvarkos, nes nereikia naudoti vandens.
Nereikia besisukančio iešmo.
Užgesinami riebalų sukelti ugnies pliūpsniai.
Vėsesnė išorė saugesnė aplink esantiems vaikams.
Gražus, puošnus ir unikalus dizainas.
Galima naudoti esant bet kokioms oro sąlygoms.
Atspari rūdims ir nusidėvėjimui.

 

Ar rinkoje yra padirbinių?

Molinė krosnis ‘kamado’ buvo panašiausia į Big Green Egg. Savu laiku tai buvo viena geriausių kepsninių. Bet su patentuota keramika ir per daugelį metų atsiradusiais patobulinimais Big Green Egg „kepimo lauke“ menui suteikė dar daugiau privalumų. Veikimu ir patvarumu ji pranoko kamado.

Retkarčiais pasirodo EGG® kepsninės padirbinių, bet tai nėra Big Green Egg. Big Green Egg keramika patentuota; Big Green Egg prekės ženklas įspaustas šiltos žalios spalvos glazūroje. Tik Big Green Egg gali ištesėti visus maisto gaminimo ir kokybės pažadus.

Mes siūlome neprilygstamą klientų aptarnavimą visame pasaulyje ir toliau žengiame produktų kūrimo ir viešųjų ryšių priešakyje. Tai, kad įmonės į rinką įveda Big Green Egg kepsninės padirbinių, sustiprina pojūtį, jog Big Green Egg – geriausia lauko kepsninė! Laimei, vis daugiau žmonių mano taip pat ir pasirenka originalą, o kartu ir puikų klientų aptarnavimą. Taip pat skaitykite SAUGOKITĖS PADIRBINŲ,

 

Ar Big Green Egg yra ekonomiška?

Storos keraminės Big Green Egg sienelės taip gerai sulaiko karštį, kad sunaudojama labai mažai anglių. Vidutiniškai nedidelio kiekio medžio anglių pakanka 5 valandoms kepimo be pertraukos. Jei norėtumėte rūkinti arba lėtai kepti žemoje temperatūroje, anglių gali užtekti net iki 20 valandų! Baigę kepti paprasčiausiai užstumkite sklendę viršuje ir traukos angas, kad ugnis užgestų, – taip nesudegusios anglys bus išsaugotos kitam kepimui.

 

Ar Big Green Egg lengva naudoti?

Taip! Big Green Egg labai paprasta naudoti. Netgi išdrįsime teigti, kad pirmasis patiekalas, kurį kepsite Big Green Egg kepsninėje, puikiai pavyks. Nors gaminant su Big Green Egg reikia šiek tiek praktikos, netgi „nepavykę“ patiekalai bus skanesni už pačius geriausius, kokius jums pavyko paruošti su paskutine turėta kepsnine. Net uždegti kepsninę ir nustatyti temperatūrą yra labai paprasta. Niekas neturės įtakos jos veikimui: nei vėjas, nei audra, nei lietus. Dviguba glazūra puikiai saugo jūsų EGG kepsninę.

 

Kiek anglių turėčiau naudoti?

Naudodami Large Big Green Egg prikraukite žaizdrą per maždaug 2,5—5 cm virš oro angų, o naudodami Medium arba Small BGE – anglių pridėkite iki oro angų. Anglių būna skirtingų dydžių, nebūtina skaičiuoti jų vienetais.

 

Ar kepant reikia pridėti daugiau anglių?

Apskritai to daryti nereikia. Big Green Egg grilis gali degti kelias valandas be papildomų anglių. Kuo aukštesnė kepimo temperatūra, tuo greičiau sudega anglys, bet net ir tokiu atveju gali nereikėti pridėti daugiau anglių.
Kad anglys po uždegimo kaistų žemoje temperatūroje arba norėdami ilgesnį laiką išlaikyti maistą šiltą, uždarykite dangtį ir atidarykite apatinę traukos angą per maždaug 5 cm. Kad maistas išliktų šiltas, temperatūra Big Green Egg turi siekti apytikriai 50 ºC.

 

Kaip pakartotinai užkurti Egg kepsninę?

Maloniai nustebsite pamatę, kiek daug nesudegusių anglių lieka kitam kartui. Bet pirmiausia turite pašalinti pelenus maišydami likusias anglis specialiu Big Green Egg žarstekliu.
Big Green Egg rekomenduoja pelenus išmesti į metalinį konteinerį, kad ir kokie „atvėsę“ jie būtų. Patikrinkite grotelių angas; jose susikaupę maži anglių arba pelenų gabalėliai gali sumažinti ventiliaciją.

 

Kaip ‘išjungti’ Big Green Egg?

Baigę kepti iki galo uždarykite apatinę traukos angą ir pakeiskite metalinį dangtį (žaliu) keraminiu dangčiu. Ugnis greitai užges, ir Big Green Egg kepsninė galės atvėsti. Dėl storų keraminių sienelių atvėsti prireikia valandos, o kartais ir daugiau. Atminkite, tuo metu dar galite išlaikyti maistą šiltą! Negesinkite anglių vandeniu.

 

Kaip reguliuoti temperatūrą?

Viena geriausių Big Green Egg savybių – gebėjimas nustatyti ir tiksliai išlaikyti pageidaujamą temperatūrą. Reguliuodami apatinę traukos angą (oro tiekimas) ir metalinį dangtį (oro išleidimas) temperatūrą EGG galite nustatyti nuo mažesnės nei 70 ºC iki didesnės nei 300 ºC. Kuo sandariau uždarysite oro tiekimo ir išleidimo angas, tuo žemesnė bus temperatūra.
Tokio temperatūros intervalo turėtų užtekti visiems maisto gaminimo poreikiams – nuo rūkinimo žemoje temperatūroje iki skrudinimo aukštoje temperatūroje. Termometras, esantis ant keraminio dangčio, tiksliai parodys temperatūrą viduje – tam nereikės atidaryti dangčio. Priešingai nei kitose anglimis kūrenamose kepsninėse, anglių kiekis niekaip nesusijęs su kepimo laiku. Tiesiog kas kartą naudokite tą patį kiekį anglių. Baigę kepti uždarykite dangtį, kad užgesintumėte ugnį ir išsaugotumėte nesudegusias anglis kitam kartui.

 

Ar turiu naudoti specialias anglis?

Mes rekomenduojame Big Green Egg 100 % natūralias gabalines medžio anglis. Jos atrodo visiškai kitaip nei jūsų iki šiol naudoti briketai. Big Green Egg 100% natūraliose gabalinėse anglyse nėra užpildų ar priedų. Tai aukščiausios kokybės anglys, puikiai pritaikytos Big Green Egg galimybėms. Mes naudojame tik medienos atliekas, anglims pagaminti nekertami augantys medžiai. Priklausomai nuo maisto gaminimo stiliaus ir Big Green Egg naudojimo kartų, 10 kg Big Green Egg 100% natūralių gabalinių anglių maišo pakanka daugeliui malonių vakarų su EGG. Rinkoje yra ir kitų prekių ženklų medžio anglių, su kuriomis pasieksite gerų rezultatų.

 

Ar galiu gaminti maistą pakėlęs dangtį?

Ne. Big Green Egg paslaptis slypi gebėjime sulaikyti, paskirstyti ir reguliuoti karštį. Uždarykite dangtį, kad karštis galėtų sklisti iš viršaus į apačią ir nuo anglių į viršų. Pakėlus dangtį Big Green Egg tampa įprasta neveiksminga kepsnine su sunkiai reguliuojama temperatūra ir atsitiktinėmis žiežirbomis, sausinančiomis maistą. Todėl uždėkite dangtį!

 

Ar galiu Big Green Egg naudoti esant bet kokioms oro sąlygoms?

Big Green Egg kepsninė pritaikyta visoms oro sąlygoms, ją galima naudoti bet kada, vos tik užsigeidus suleisti dantis į puikų ant grotelių keptą patiekalą. Priešingai nei metalinės kepsninės, Big Green Egg puikiai veikia esant šaltam orui. Ji taip pat nepamainoma nutrūkus elektros arba dujų tiekimui. Turint Big Green Egg oras visada tinkamas kepti ant grotelių.

 

Ar Big Green Egg galima laikyti lauke?

Taip. Dviguba glazūra saugo jūsų EGG® kepsninę bet kokiu oru. Patvarus Big Green Egg kepsninės apdangalas apsaugos jūsų EGG® nuo nešvarumų ir saugos metalines dalis.

 

Kam skirtas (veltinis) tarpiklis?

Stora savaime limpanti veltinė tarpiklio medžiaga dengia ir dangčio, ir Big Green Egg kepsninės pagrindo kraštą ir apsaugo dangtį, kai jis uždaromas pernelyg greitai. Tarpiklis nebrangus, jį galima keisti kas dvejus trejus metus. Tarpiklio sudėtyje nėra asbesto!

 

Ar Big Green Egg labai įkaista?

Big Green Egg keramika puikiai izoliuoja karštį. Nors mes nerekomenduojame liesti išorės, Big Green Egg, priešingai nei dujinė arba metalinė anglimis kūrenama kepsninė, neįkaista iki aukštos temperatūros, todėl ji saugesnė suaugusiems ir vaikams.

 

Ar su Big Green Egg galiu kepti kaip orkaitėje?

Uždėkite kepsnį ant V formos grotelių metalinės skysčio surinkimo talpos viduryje, kad liepsna nepasiektų maisto. Sureguliuokite angas, kad pasiektumėte pageidaujamą temperatūrą. Temperatūros matuoklis ant keraminio dangčio turėtų rodyti 120 ºC – 150 ºC, jei norite kepti lėtai, ir 200 ºC, jei pageidaujate iškepti greičiau. Į mėsą įsmeikite termometrą, kad nustatytumėte, ar kepsnys žalias, pusžalis, ar gerai iškepęs. Skanaus!

 


Big Green Egg®, EGG®, EGGcessories®, MiniMax™, MatesTM, Nest™ ir convEGGtor™ yra Big Green Egg Inc. prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai.

close