SAUGOKITĖS PADIRBINIŲ

Padirbinėjimas – geriausia pagyrų forma. Mes, Big Green Egg, skatiname inovacijas, sąžiningą konkurenciją ir etišką verslą, bet per pastaruosius 40 metų matėme daugybę pradedančių įmonių, nesėkmingai mėginančių sukurti technologijas, prilygstančias mūsų patentuotosioms.

Big Green Egg – pirmasis keraminių anglimis kūrenamų kepsninių gamintojas pasaulyje, savo gaminiams pradėjęs taikyti ribotą garantiją visam eksploatacijos laikotarpiui. Tai darome jau kelis dešimtmečius. Tai VIENINTELĖ keraminė kepsninė, pagaminta:

  • įgyvendinant ISO14001 atitinkančią Aplinkos valdymo sistemą

  • ISO9001 sertifikuotoje keramikos gamykloje

  • Nepriklausomose laboratorijose patikrinus mūsų gaminių specifikacijas

MAISTO SAUGOS IR KOKYBĖS SERTIFIKATAS:  Big Green Egg suteiktas sertifikatas, atitinkantis Europos Sąjungos reglamentus bei įvairius standartus, kaip nurodyta Direktyvose 1935/2004, UNE-EN 1860-1:2003 + A1: 2006, UNE-EN 1860-1:2003-A1:2006 ir 11309/13/5932. Tai rodo, kad Big Green Egg atitinka visus (maisto) saugumo ir kokybės kriterijus (pgl. 1976 m. sausio 13 d. nutarimą).

Saugumas

Netinkamai sukonstruoti keraminiai padirbiniai gali netikėtai sutrūkinėti.

Deginimo temperatūra ir trukmė

Norint sukurti aukštos kokybės keramiką, galinčią ištverti nesuskaičiuojamą daugybę kaitimo ir vėsimo ciklų, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Vienas jų – keramikos deginimo temperatūra ir trukmė gamybos metu. Savo patentuotų metodų neatskleidžiame, bet patikrinome padirbinius nepriklausomoje laboratorijoje. Rezultatas – cheminiai pokyčiai, turėję įvykti gerai pagamintoje aukštą temperatūrą pakeliančioje keramikoje, neįvyko. Tai reiškia, kad tie gaminiai galiausiai nusidėvės ir gali netikėtai sutrūkinėti.

Mūsų žalios emalės danga

Tai vienas geriausių mūsų pasiekimų. Paviršius nėra nudažytas ar padengtas; tai patentuota keraminė emalė, kuri daug valandų deginama aukštesnėje nei 1400 º temperatūroje. Taip gauta patvari danga nebluks ir nesidėvės viso eksploatavimo metu, be to, ją galima neuždengtą palikti lauke.

Mes NENAUDOJAME nerūdijančio plieno žiedų

Nerūdijančio plieno žiedai gal ir atrodo gražiai, bet jų nenaudojame ne šiaip sau – jie nėra saugūs. Nerūdijantis plienas pakaitintas išsiplečia daugiau nei dukart smarkiau nei kiti metalai. Dėl to jūsų dangtį laikantis žiedas gali netikėtai nukristi. Garantuojame, kad Big Green Egg žiedai bus tinkami naudoti net drastiškai keičiantis temperatūrai kepimo metu. Be to, jie visiškai atsparūs orui ir tvers visą eksploatavimo laiką.

Šilumos izoliacijos lygis

Big Green Egg turi aukštą šilumos izoliacijos lygį, sulaikantį karštį kepimo inde. EGG kepsninės viduje temperatūra yra 200 – 250  ºC, o išorėje – 100 – 110 ºC. Tai ne vien užtikrina saugumą, bet ir padeda pasiekti maisto ruošimo ypatybes, kurių tikitės iš Big Green Egg.

Anglių efektyvumas

Viena iš EGG kepsninės veikimo paslapčių – tikslus oro kontroliavimas, reguliuojantis natūralių gabalinių anglių degimą. Be to, aukštas keramikos izoliacijos lygis išlaiko kaitrą EGG viduje, taigi šiluma nėra prarandama, o maistas neišdžiūsta.

Grynos / „žalios“ medžiagos

Big Green Egg keramikoje naudojamos tik patikrintos kokybiškos sudedamosios medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patvarumą. Kai kuriuose padirbiniuose naudojama keraminė medžiaga nėra gryna, bet su priemaišomis, pavyzdžiui, švinu, siera, kalkakmeniu.

Tolygus gaubto liejimas

Dar viena Big Green Egg technologijos paslaptis – kaip karštis atsispindi nuo išgaubto dangčio ir viduje sukuria tobulas oro cirkuliavimo sąlygas. Šie matavimai buvo patikrinti ir ištobulinti laboratorijoje siekiant užtikrinti, kad kepant karštis būtų pastovus ir nekintantis. Kituose padirbiniuose to nėra, taigi degimo laikas yra veikiamas neigiamai, atsiranda karštų ir šaltų vietų. Big Green Egg gaubtas buvo sukurtas remiantis mokslu.

Gaunate tai, už ką mokate

Lengva pastebėti kokybę. Nuo pat tos akimirkos, kai išvysta Big Green Egg, žmonės suvokia, kaip kokybiškai sumeistrauti mūsų gaminiai – juk mes specializuojamės keramikoje. 

Big Green Egg neabejotinai yra keraminių kamado kepsninių technologijos pramonės pirmūnas

Atraskite neįtikėtinai unikalias maisto ruošimo ypatybes, būdingas Big Green Egg kepsninėms. 


Big Green Egg®, EGG®, EGGcessories®, MiniMaxTM, MatesTM, NestTM ir convEGGtorTM yra Big Green Egg Inc. prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai.

close