NIDA
DEGUTIENĖ

ŽINOMA MAISTO TINKLARAŠTININKĖ

IR AISTRINGA KELIAUTOJA

KULINARINIŲ KNYGŲ AUTORĖ,

AUTORĖ

DARIUS
SKAITYTI DAUGIAU
DABROVOLSKAS
VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ
ASOCIACIJOS PREZIDENTAS

LIETUVOS RESTORANŲ VYR.

VIRĖJAS
RENATA
SKAITYTI DAUGIAU
NIČAJIENĖ

SEZONINEVIRTUVE.LT AUTORĖ,

YRA SUKŪRUSI 6 KULINARINES KNYGAS

SEZONINIO MAISTO TINKLARAŠČIO

AUTORĖ

JUSTINAS
SKAITYTI DAUGIAU
MISIUS
VIRTUVĖS VADOVAS

RESTORANO 'SWEET ROOT'

VIRĖJAS
ROBERTAS
SKAITYTI DAUGIAU
DASKEVIČIUS

NETRADICINIO MAISTO TINKLARAŠČIO

'52 KARTAI' AUTORIUS
MAISTO FOTOGRAFAS,
FOTOGRAFAS

NIDA DEGUTIENĖ

Nida Degutienė yra kulinarinių knygų autorė, žinoma maisto tinklaraštininkė (nidosreceptai.lt) ir aistringa keliautoja. Nida savo virtuvėje nebijo eksperimentuoti ir mėgsta tradicinius skonius nuspalvinti įvairių pasaulio šalių virtuvių potėpiais. Nida vertina sveiką požiūrį į mitybą, ragina rinktis tik šviežius, kokybiškus ingredientus bei kokybišką virtuvinę įrangą, nes tik šie elementai lemia su meile paruošto maisto skonį ir išskirtinumą.

„Big Green Egg nebuvo mano pirmasis grilis, bet greičiausiai jis yra paskutinis. Išmėginusi įvairių rūšių metalinius anglinius bei dujinius grilius, Big Green Egg pasirinkau ieškodama visiškai naujos kokybės gaminant maistą ant “gyvo” karščio. Buvau daug skaičiusi apie tūkstantmečius Japonijoje naudotą technologiją, kuri lemia, jog maistas, gaminamas keramikiniuose “puoduose”, išlieka sultingas ir itin minkštas. todėl nekantravau išmėginti Big Green Egg, kuris ir pagamintas atkartojant senąsias japoniškos virtuvės tradicijas. Mano patirtis su Big Green Egg toli pralenkė lūkesčius, ir jau nė neįsivaizduoju kaip reikėtų grįžti prie maisto gaminimo ant tradicinių grotelių.

Itin lengvas anglių įkūrimas ir galimybė palaikyti labai tikslią temperatūrą – štai kaip Big Green Egg užkariauja ne tik profesionalių virtuvės šefų, bet ir paprastų namų šeimininkų širdis. Nepaprastai sultingas Big Green Egg kepsininėje keptas maistas – štai dėl ko pirmenybę teikiu būtent jam, o ne tradicinei orkaitei ar kitų rūšių griliams. Nepriekaištingo dizaino Big Green Egg iš grilio laisvai transformuojasi į iki raudonumo įkaistantį pečių ir net rūkyklą. Universalumas ir patikimumas – tai dar viena priežastis, kodėl kokybės ieškantis vartotojas nė nemirktelėjęs renkasi Big Green Egg.“

close