APTARNAVIMAS

Mūsų klientų aptarnavimas neprilygstamas

 

Esame įmonė, turinti pasaulinį prekės ženklą. Prieš keturiasdešimt metų įsteigta Big Green Egg įgijo daug ištikimų klientų, kuriais nuoširdžiai rūpinamės. Ne tik siūlome garantiją keramikai eksploatavimo laikotarpiu, bet ir kiaurus metus sandėliuose turime visus gaminius, kad galėtume juos nedelsdami išsiųsti. Turime viską – nuo gabalinių anglių iki kepsninių priedų ir atsarginių dalių.

 

Garantija

 

Siūlome išskirtines garantijos sąlygas ir puikų klientų aptarnavimą. Kadangi EGG® kepsninės gaminamos iš geriausių medžiagų ir yra tvirtos konstrukcijos, jų kokybė garantuota. Jei vis dėlto pasirodys, kad Jūsų EGG kepsninė turi trūkumų, bet kada galite susisiekti su mumis.

 


 

Big Green Egg – pirmasis keraminių anglimis kūrenamų kepsninių gamintojas pasaulyje, savo gaminiams pradėjęs taikyti ribotą garantiją visam eksploatacijos laikotarpiui. Tai darome jau kelis dešimtmečius. Net ir šiandien kiekviena EGG kepsninė, prieš išsiunčiama iš gamyklos, atidžiai patikrinama. Pirkėjams taip pat siūlome geriausią klientų ir garantinį aptarnavimą. Užregistravę savo EGG kepsninę prireikus galėsite pasinaudoti išskirtinėmis klientų aptarnavimo paslaugomis. Nepamirškite pirkimą įrodančio kvito laikyti saugioje vietoje. Norėdami pasinaudoti garantiniu aptarnavimu, susisiekite su įgaliotu platintoju, iš kurio įsigijote prekę.

 

close