ROBERTAS
DASKEVIČIUS

NETRADICINIO MAISTO TINKLARAŠČIO

'52 KARTAI' AUTORIUS
MAISTO FOTOGRAFAS,
FOTOGRAFAS
NIDA
SKAITYTI DAUGIAU
DEGUTIENĖ

ŽINOMA MAISTO TINKLARAŠTININKĖ

IR AISTRINGA KELIAUTOJA

KULINARINIŲ KNYGŲ AUTORĖ,

AUTORĖ

DARIUS
SKAITYTI DAUGIAU
DABROVOLSKAS
VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ
ASOCIACIJOS PREZIDENTAS

LIETUVOS RESTORANŲ VYR.

VIRĖJAS
RENATA
SKAITYTI DAUGIAU
NIČAJIENĖ

SEZONINEVIRTUVE.LT AUTORĖ,

YRA SUKŪRUSI 6 KULINARINES KNYGAS

SEZONINIO MAISTO TINKLARAŠČIO

AUTORĖ

JUSTINAS
SKAITYTI DAUGIAU
MISIUS
VIRTUVĖS VADOVAS

RESTORANO 'SWEET ROOT'

VIRĖJAS

ROBERTAS DASKEVIČIUS

Robertas Daskevičius, maisto fotografas, kuriantis iliustracijas leidiniams, pelnantiems ne vieną tarptautinio konkurso „Gourmand Cookbook Awards” apdovanojimą, netradicinio maisto tinklaraščio ir knygos „52 kartai“ autorius.

Ne vienerius metus fotografuodamas maistą vis labiau gilinuosi ne tik į fotografijos ar maisto apšvietimo subtilybes, bet dažnai ir pats pirmas pamatau ir paragauju įvairių kulinarinių naujovių, susipažįstu su naujais madingais skoniais. Dalį to, ką matau profesionalių šefų lėkštėse, mielai išbandau ir perkeliu į savo namų virtuvę. Maisto fotografija man leidžia plėsti savo kulinarinį akiratį, o tais atradimais mėgstu dalintis su šeima ir draugais.

„Big Green Egg“ atsiradimas namuose suteikė dar daugiau galimybių kulinariniams eksperimentams. Galiu dar daugiau to, ką matau lėkštėse dirbdamas, perkelti į lėkštes ant namų virtuvės stalo. „Big Green Egg“ – universali kepsninė ir turbūt didžiausiu atradimu pavadinčiau galimybę ruošti maistą žemoje temperatūroje, ant medinės kedro lentelės, taip suteikiant maistui dūmų skonį ir unikalią tekstūrą. Taip ruoštą žuvį jau be galo pamėgo visa mano šeima.

Kitas neginčytinas šios kepsninės privalumas – galimybė labai tiksliai reguliuoti temperatūrą (ko neturi įprasti griliai ar šašlykinės) ir taip tobulai iškepti ir picą, ir jautienos kepsnį, ir daržoves ar vaisius.

Aš pats naudoju „Big Green Egg” „Minimax“ modelį ir didžiausias jo privalumas yra kompaktiškumas – jis lengvai telpa į automobilio bagažinę, tad gali keliauti kartu kur tik sugalvoju – į svečius pas draugus, į iškylą prie jūros, į pikniką miške. Mano „Egg’as“ per kelis mėnesius jau spėjo pabuvoti įvairiausiose vietose, tad ši kepsninė iš tiesų leidžia ragauti puikiai paruoštą maistą ne tik namuose.

Taigi, kartu su „Big Green Egg“, kuriuo naudotis galima ir vasarą, ir žiemą, į mano namų virtuvę atkeliavo dar daugiau skonių, naujovių ir smagių kulinarinių atradimų.

close