Penkių dalių rinkinys EGGspander

 

 

5 dalių rinkinys EGGspander padės išlaisvinti kulinarinę vaizduotę. Naudojant šią išmanią sistemą lengviau vienu metu gaminti maistą keliais skirtingais būdais. Išnaudokite visas Big Green Egg kepsninės teikiamas galimybes. Šį puikiai apgalvotą rinkinį sudaro dviejų dalių keliaaukštės grotelės, convEGGtor krepšelis ir 2 pusapvalės nerūdijančio plieno grotelės. Tai tobulas rinkinys visiems Big Green Egg gerbėjams.

 

 

2 DALIŲ DAUGIAAUKŠTĖS KEPIMO GROTELĖS

 

 

Trūksta ploto? Išplėskite kepsninės galimybes! Šios daugiaaukštės grotelės susideda iš 2 dalių: nerūdijančio plieno grotelių ir pakeltų grotelių, leidžiančių padvigubinti kepimo plotą. O tai reiškia, kad gardžių patiekalų bus dvigubai daugiau.

 • Pakeliamos stumdomos grotelės su patogiu 10 cm tarpu
 • Galima įdėti aukštyn kojomis ir maistą gaminti arti ugnies
 • Sukurtos taip, kad būtų galima naudoti su standartinėmis nerūdijančio plieno grotelėmis
 • Pirmas EGGspander sistemos lygis; gali būti derinamos su convEGGtor krepšeliu

 

 

 

CONVEGGTOR KREPŠELIS

 

Naudodami puikųjį convEGGtor krepšelį lengvai įdėsite ir išimsite convEGGtor iš Big Green Egg kepsninės. Galite maistą gaminti tiesiai ant jo arba, suderinus su daugiaaukštėmis kepimo grotelės, gaminti netiesioginėje kaitroje. Galimybės išties beribės.

 • Lengviau įdėti ir išimti convEGGtor
 • Galima kepti ir tiesioginėje, ir netiesioginėje kaitroje
 • Galima derinti su aukštesnėmis grotelėmis
 • Pirmas EGGspander sistemos lygis; gali būti derinamas su 2 dalių daugiaaukštėmis kepimo grotelėmis
 • Dideles rankenas patogu suimti pirštinėtomis rankomis

 

 

PUSAPVALĖS NERŪDIJANČIO PLIENO GROTELĖS

 

 

Naudodami šias groteles, pusę Big Green Egg kepimo ploto galėsite skirti kepimui arba skrudinimui, o likusiame plote pritaikyti kitus maisto gaminimo būdus. Grotelės, savaime suprantama, pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.

 • Pagamintos iš 304 markės nerūdijančio plieno

 

 

 

 

Jei to jums negana, galime pasiūlyti platų įvairių priedų pasirinkimą. Kokius maisto gaminimo būdus mėgstate labiausiai? Nuo to ir priklausys priedai, kurių jums reikia.

 

 

 

 

PERFORUOTOS PUSAPVALĖS GROTELĖS

 

Mėgstate Big Green Egg kepsninėje kepti žuvį arba jūros gėrybes? Kepami ant perforuotų grotelių šie produktai nesuirs. Grotelės taip pat tinka smulkintoms daržovėms arba smidrams kepti.

 • Pagamintos iš nelimpančio aliuminio
 • Atsparios temperatūrai iki 232 °C

 

PUSAPVALIS CONVEGGTOR AKMUO

 

Pusapvalis convEGGtor akmuo neįtikėtinai universalus. Naudojant  jį vieną su convEGGtor krepšeliu, Big Green Egg kepsninėje galima  gaminti maistą dviejose zonose: tiesioginėje ir netiesioginėje kaitroje.  O sudėjus dvi puseles išeis pilnas nuo tiesioginės kaitros apsaugantis skydas.

Akmuo sukurtas taip, kad ant jo kepamas maistas nepridegtų. Sudėjus du pusapvalius kepimo akmenis galima padidinti kepimo plotą. Tai ypač aktualu tada, kai reikia gana nedidelėje temperatūroje kepti didelį kiekį maisto, pavyzdžiui, vištų sparnelius. Be to, naudodami tik vieną pusapvalį akmenį turėsite pakankamai vietos maistui kepti nesijaudinant dėl to, kad pridegs. Pusapvalis akmuo pagamintas iš Big Green Egg keramikos. Atkreipkite dėmesį: 5 dalių rinkinyje EGGspander yra tik 1 pusapvalis akmuo Kepimo akmuo turėtų būti dedamas į vidurinį lygį.

 

PUSAPVALĖS KETAUS GROTELĖS

 

Esate užkietėjęs ant grotelių kepto maisto gerbėjas? Ant pusapvalių  ketaus grotelių galite čirškinti lašišos ir jautienos kepsnius, taip pat  daržoves, viską pagražindami pavydėtinais grotelių raštais. Tobulai  apskrudęs išorėje, ypatingai sultingas viduje. Pusė paviršiaus ploto,  bet pilnas skonis.

 • Patvarus ketus
 • Dvipusės. Kita pusė tinka norint suteikti patiekalams plačias grotelių žymes.

 

 

PUSAPVALĖ KETAUS KEPIMO PLOKŠTĖ

 

 

Ketaus plokštė, galinti atlikti du vaidmenis: ant rantytos pusės galite kepti trapius arba smulkius ingredientus, o lygioji pusė tiks blynams, lietiniams arba kiaušiniams kepti. Kepsninėje dar yra vietos. Kas nors turi ypatingų pageidavimų?

 • Patvarus ketus
 • Dvipusė. Viena pusė lygi, kita – rantyta.

 

 

 

Anglies plieno wok keptuvė

 

Big Green Egg kepsninės labai universalios – jose galima naudoti ir wok keptuves. Turėdami anglies plieno wok keptuvę su bambukine mentele galėsite įvaldyti bet kokį maisto gaminimo būdą.

 

 

 


 

 

 

 

 


 

close