TUZINAS PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI

PENKI PAUKŠČIAI VIENU ŠŪVIU

 

 

Negalvokite apie Big Green Egg kepsninės paviršiaus plotą – atsižvelkite į jos tūrį. Kadangi kepsninė veikia kaip orkaitė, po gaubtu galite sutalpinti daug maisto – didelėje Big Green Egg kepsninėje vienu metu galite kepti penkias vištas. Įsigijus Big Green Egg kepsninę netrukus visiškai pasikeis Jūsų požiūris į maistą, kurį galima kepti ant grotelių.

 

 

DRAUGAI JUMS PAVYDĖS

 

 

Vos tik įsigysite Big Green Egg, pamatysite, kad visi draugai užsimanys užsukti pas jus ir ką nors išsikepti. Paprasčiausiai išsirinkite, ko norite, ir EGG pasirūpins visu kitu. Kulinarinius triukus galite atlikti net užrištomis akimis, nes kepsnine naudotis labai paprasta (nors užsirišti akių nerekomenduojame!). Būkite pirmasis gatvėje, turintis Big Green Egg.

 

 

NUOLAT VEIKIA ILGIAU NEI 12 VALANDŲ

 

 

Viena norma anglių Big Green Egg kepsninėje degs ilgiau nei 12 valandų – o įprastoje metalinėje kepsninėje tiek geriausiu atveju užtektų 45 minutėms. Tai viena geriausių Big Green Egg paslapčių – kepsninė ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir pateikia iki tol neregėtų rezultatų – kaskart apetitišką, gardų, sultingą maistą. Patiekalai neišsausės dėl per didelio kaitros netekimo ir liepsnos pliūpsnių. Uždengta EGG kepsninė neįtikėtinai našiai kontroliuoja degimą.

 

 

GALIMA RINKTIS IŠ SEPTYNIŲ DYDŽIŲ

 

 

Galima rinktis iš septynių patogių dydžių, taigi kiekvieno žmogaus poreikiams ir gyvenimo būdui yra tinkama Big Green Egg kepsninė. Nuo MINI iki XXLARGE – tiesiog nuspręskite, kiek maisto norėsite gaminti vienu metu ir kur ją padėsite. Daugelis atsidavusių EGG gerbėjų įsigyja daugiau nei vieną kepsninę! Big Green Egg – vienintelė įvairiapusiška kepsninė, grilis ir lauko orkaitė rinkoje.

 

 

GAL NORITE GREITAI?

 

 

Dėl patentuotos oro cirkuliavimo sistemos Big Green Egg griliai įsikuria greičiau nei per 15 minučių, – greičiau negu medžiu kūrenama krosnis. Naudodami natūralias gabalines anglis ir uždegiklius (niekada nenaudokite uždegamojo skysčio) neužteršite maisto bjauriais chemikalais. Nėra paprastesnio būdo užkurti ir pradėti kepti. Gausite išsamias instrukcijas, kaip užkurti ir kontroliuoti Big Green Egg temperatūrą. Nesijaudinkite dėl anglių švaistymo – panaudoję galite išvalyti Big Green Egg kepsninę, o nesudegusias anglis panaudoti kitą kartą.

 

 

VIENAS ŽODIS – SULTINGUMAS

 

 

Nepatikėsite, kol neišmėginsite. Big Green Egg kepsninėje iškepti patiekalai pasižymės neprilygstamu sultingumu – nuo kepsnių iki avies kumpių, nuo žuvies filė iki gardžių keptų vištų. Akimirksniu pradėsite laižytis lūpas! Taip yra dėl to, kad izoliuotas keraminis gaubtas, efektyvi oro srautų kontrolė ir tiksliai išlaikoma temperatūra padeda pasiekti pritrenkiančių rezultatų. Jūsų maistas niekada neišsausės, net ir per ilgai paliktas viduje.

 

 

NIEKO PANAŠAUS NESATE DARĘ

 

 

Jei manote, kad mokate naudotis įprasta metaline kepsnine, neteksite amo sužinoję, ką galite pagaminti su Big Green Egg. Nepasikliaukite tik mūsų žodžiais, pažvelkite į žmones, nusprendusius pasirinkti Big Green Egg kepsnines. Neabejojame, kad netrukus tapsite tikru fanatiku ir norėsite kepti su Big Green Egg kiekvienai progai pasitaikius – ar saulė švies, ar lis!

 

 

DŪMAI – GERIAU NEI PIPIRAI

 

 

Į madą grįžo kepimas ant atviros ugnies – nėra gardžiau kvepiančio dalyko už natūralių malkų laužo dūmus. Mes siūlome kelias medžio skiedrų rūšis, suteikiančias unikalių skonio natų. Kadangi kepate uždengę dangtį, medžio skiedros neužsiliepsnos ir nesudegins maisto, tik leis pasiekti gardžių rezultatų. Ši mada pastebima geriausiuose restoranuose – dūmų naudojimas rūkinant arba ruošiant maistą suteikia neprilygstamo skonio.

 

 

 

MŪSŲ KLIENTŲ APTARNAVIMAS NEPRILYGSTAMAS

 

 

Esame šeimos įmonė, turinti pasaulinį prekės ženklą. Prieš keturiasdešimt metų įsteigta Big Green Egg įgijo daug ištikimų klientų, kuriais nuoširdžiai rūpinamės. Ne tik siūlome garantiją keramikai eksploatavimo laikotarpiu, bet ir kiaurus metus  sandėliuose turime visus gaminius, kad galėtume juos nedelsdami išsiųsti. Turime viską – nuo gabalinių anglių iki kepsninių priedų.

 

 

GAUNATE TAI, UŽ KĄ MOKATE

 

 

Tai ne koks pigus kiniškas daiktas! Big Green Egg pagaminta rankomis iš kokybiškos, NASA patobulintos (!) keramikos, kuri bus amžina. Iš pradžių turėsite nemažai sumokėti, bet niekada nereikės nieko keisti – jūsų sodo pašiūrės neužgriozdins surūdijusios arba sulūžusios dalys, kaip būdavo anksčiau su senąją kepsnine. Keramika nerūdija ir yra itin patvari – maistas, kurį galite gaminti EGG kepsninėje, visiškai pakeis jūsų supratimą apie „kepimą ant grotelių“. Suvoksite, kad Big Green Egg kaina verta kiekvieno cento.

 

 

TAI NE ŠIAIP KEPSNINĖ – TAI BIG GREEN EGG

 

 

Big Green Egg iš naujo apibrėžia, kas yra kepsninė arba grilis. Paprastai tariant, galite kepti tiek daug dalykų, kurių anksčiau nė nebūtumėte sugalvoję gaminti kepsninėje arba grilyje. Paprasta, tvarkinga ir lengva. Jei galite gaminti virtuvėje, vadinasi, galite gaminti lauke, Big Green Egg kepsninėje – ir dažnai pasiekti geresnių rezultatų ir sukurti išraiškingesnį skonį. Sakydami „gaminti“ omenyje turime kepimą ant grotelių (grilyje), skrudinimą, kepimą orkaitėje ir rūkinimą. Kitos įprastinės kepsninės ir griliai negali tuo pasigirti. Taigi, nors ir kepsninės kaina nėra maža, jos pagalba galėsite gaminti daug lengviau ir skaniau! Tikslią grilio kainą sužinokite mūsų fizinėje parduotuvėje.

 

VIDEO:
viedo-image

Big Green Egg®, EGG®, EGGcessories®, MiniMax™, Mates™, Nest™ ir convEGGtor™ yra Big Green Egg Inc. prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai. 

close