MODELIAI

Ar jūs vienas tų žmonių, kurie gali nesustodami kalbėti apie sultingą avienos pjausnį? Kurių kulinarinė vaizduotė išvydus šviežią upėtakį įgauna sparnus? Ar mėgstate išmėginti naujus receptus? Trumpai tariant, ar daugiau nei vidutiniškai domitės gardžiu maistu? Tuomet Big Green Egg keraminės kepsninės skirtos Jums!

Big Green Egg keramikinė kepsninė rinkoje išsiskiria kaip universaliausias keraminis grilis ir maisto ruošimo lauke prietaisas, turintis daugiau funkcijų nei kitos paprastos kepsninės kartu sudėjus. Nuo užkandžių iki pirmųjų patiekalų ir desertų – Big Green Egg keraminės kepsninės pranoks visus kulinarinės tobulybės lūkesčius …  o esant galimybei pasirinkti iš septinių patogių dydžių, Big Green Egg pritaikysite bet kokiam gyvenimo būdui!

 

Visos Big Green Egg keraminės kepsninės sukurtos atsižvelgiant į tam tikrus vartotojų poreikius. Kad visi galėtų mėgautis geru maistu ir išlaisvinti savo kulinarinę fantaziją, Big Green Egg siūlo net septynis skirtingų dydžių modelius. Todėl neabejojame, kad kiekvienas pirkėjas ras sau geriausiai tinkančią keraminę kepsninę. Arba dvi.

Štai mažiausia Big Green Egg šeimos narė – Mini kepsninė – geriausiai tinka nedidelę terasą arba balkoną turintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie dažnai išsiruošia į iškylas gamtoje. Ji kompaktiška ir lengvai pernešama iš vienos vietos į kitą. Su Small ir Medium modeliais jau galima pamaitinti gausesnį būrį svečių arba išsikepti didesnį mėsos gabalą, šonkaulių lanką arba visą viščiuką, mat juose kepimo plotas didesnis. O pati didžiausia XXLarge modelio kepsninė įtiks net profesionaliems šefams, dažnai gaminantiems maistą dideliais kiekiais. Na, arba jums, jei vienu metu prireiktų iškepti dvidešimt mėsainių.

Skirtingiems modeliams pritaikyti skirtingi priedai, dar labiau išplečiantys kepsninės galimybes. Palyginkite visus Big Green Egg modelius, peržiūrėkite jiems pritaikytų priedų pasirinkimą ir išsiaiškinkite, kiek maisto vienu metu telpa ant grotelių. Tai neabejotinai padės išsirinkti.

Beje, jei apsispręsti sunku, kodėl neišsirinkus dviejų skirtingų dydžių kepsninių? Mažesnioji tebūnie skirta savaitgalio išvykoms, o didesniąją galima stacionariai įkurdinti terasoje arba sode. Paverskite ją visa lauko virtuve, iš kurios nesinorės kelti kojos.

 

Dalykitės džiaugsmu

 

Dalykitės romantiškos vakarienės džiaugsmu dviese arba
linksminkitės su didesniu, triukšmingesniu būriu kartu su keramikinėmis kepsninėmis Big Green Egg.

 

VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINI KEPSNINĖ

Big Green Egg Mini – mažiausias ir lengviausias Big Green Egg šeimos narys. Ši kamado mini kepsninė idealiai tinka stovyklaujant, iškylaujant laive arba parke. Tiks ji ir jūsų namuose, ant stalo. Neslėpsime: įsigiję šį EGG modelį tikriausiai norėsite gabentis visur su savimi. Dėl nedidelio svorio kamado Mini labai lengva nešioti. Tai daryti bus dar lengviau, jei įsigysite šiam modeliui pritaikytą laikiklį. Įprastai gaminate maistą 2–4 asmenims? Tuomet šis lengvas kelioninio dydžio modelis jums tinkamiausias.

Nors ši kepsninė maža, jos privalumų sąrašas didžiulis. Visų pirma, ji iš tikrųjų yra nešiojama. Žinoma, galite Mini kepsninę įstatyti laikiklyje ir paversti stacionaria. Tačiau palyginti nedaug sveriantis ir kompaktiškas keraminis grilius tiesiog sutvertas keliauti ten, kur vykstate jūs. Savaitgalis prie ežero? Iškyla jachtoje? Gimtadienis užmiesčio sodyboje? Mini ištikimai lydės visur. O tai reiškia, kad net būdami toli nuo civilizacijos galėsite mėgautis nuostabaus skonio maistu.

Be to, kaip jau minėjome, ši maža kepsninė – puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie neturi erdvaus kiemo arba didelės terasos. Mini lengvai tilps net ten, kur vieta ribota, pvz., jūsų balkone. Šio modelio kepsninę mielai renkasi ir nedidelių restoranų šefai. Taip jie sutaupo vietos, bet drauge gali svečiams siūlyti išskirtinio skonio patiekalus. Tikrai žinome, kad Big Green Egg gerbėjai mieliau renkasi tas maitinimo įstaigas, kurių virtuves puošia ši žalioji kepsninė.

Reikėtų nepamiršti dar vieno privalumo – taupumo. Mini kepsninei įkūrenti pakaks nedidelio kiekio anglių. Taigi, tai itin ekonomiškas keraminis grilius. Būtent todėl Mini modelį rekomenduojame tiems pirkėjams, kurie nenori kepsninės priežiūrai išleisti daug pinigų.

Negana to, Big Green Egg Mini – labai universali. Nors jai tinka ne visi pasiūloje esantys priedai, šioje mažoje kepsninėje galima pagaminti daugybę įvairių patiekalų – nuo sultingų kepsnių iki gardžių užkandžių.

Pastebėjome, kad Mini kepsninę renkasi ir tie grilio entuziastai, kurie jau turi didesnę keraminę Big Green Egg. Juk ne visada reikia kepti daug porcijų maisto – kartais norisi tiesiog romantiškos vakarienės dviese. Tad kam veltui kaitinti didelę kepsninę arba tenkintis ne tokiu skaniu maistu? Be to, Mini modelį neprošal turėti net tiems, kurie retai išvyksta į gamtą. Galbūt vieną dieną užsimanysite paiškylauti prie ežero, bet didesnioji Big Green Egg paprasčiausiai netilps automobilyje.

Ši nešiojama kompaktiška ir taupi kepsninė – puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti vietos ir pinigų, pageidaujantiems visur su savimi gabentis Big Green Egg kepsninę arba trokštantiems savo keraminių kepsninių šeimą papildyti mažesniu mobiliu modeliu.

 

 

DUOMENYS Grotelės: 25 cm
Kepimo paviršius: 507 cm²
Kiek joje telpa?

2 vištienos krūtinėlės
2 kiaulienos pjausniai
1 jautienos antrekotas

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MINIMAX KEPSNINĖ
Maža, bet galinga dovanėlė

Nors šis modelis nėra įspūdingo dydžio, Big Green Egg kamado MiniMax su kaupu pateisins jūsų lūkesčius. Ji vos 7 cm aukštesnė už Big Green Egg Mini, bet pasižymi didesniu kepimo paviršiumi, plotu prilygstančiu Small modeliui. Pakaks vietos gaminti maistą 4–6 asmenims. Planuojate išvyką? Neprireiks profesionalaus sunkumų kilnotojo, nes kamado MiniMax grilius sveria vos 35 kg. Bus dar lengviau, jei naudosite stovą-laikiklį, kurį gausite kartu su kepsnine!

DUOMENYS Grotelės: Ø 33 cm
Kepimo paviršius: 855 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG SMALL KEPSNINĖ
Maža kepsninė puikiam skoniui

Ar privilegija gaminti maistą lauke gali mėgautis tik žmonės, turintys sodą? Ne! Big Green Egg Small kamado modelis pamėgtas miestiečių, turinčių balkoną arba nedidelę terasą. Kamado griliaus Small modelis kompaktiškas, tačiau jame lengvai pagaminsite maistą 4–6 asmenims. Kadangi Small modelyje grotelės yra žemiau nei MiniMax kepsninėje, Small labiau tiks didesnėms porcijoms, nors kepimo paviršius abiejuose modeliuose vienodo dydžio. Big Green Egg Small kamado nedidelė, bet galinga!

DUOMENYS Grotelės: Kepimo paviršius: 855 cm2
Kiek joje telpa?

1 x 3 kg svorio kalakutas
4 mėsainiai
1 viščiukas (vertikaliai)
2 jautienos antrekotai
1 šonkaulių juosta

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG MEDIUM KEPSNINĖ
Dalykitės džiaugsmu su draugais ar šeima

Big Green Egg Medium gana kompaktiška, todėl tilps nedideliame kiemelyje, terasoje arba balkone, tačiau joje pakaks vietos skrudinti, rūkinti, troškinti ir kepti maistą 6–8 asmenims. Sode turėdami kamado Medium kepsninę galėsite pasikviesti artimuosius ir draugus drauge pasimėgauti nuostabiu maistu. Dėl šios priežasties šis EGG kamado modelis yra vienas populiariausių. Priderinę convEGGtor laikiklį ir kepimo akmenį akimirksniu paversite Big Green Egg Medium kepsninę orkaite, kurioje galėsite kepti pačias skaniausias picas. Tai tikrai neeilinė kepsninė!

DUOMENYS Grotelės: Ø 40 cm
Kepimo paviršius: 1,264 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 6 kg svorio kalakutas
6 mėsainiai
3 viščiukai (vertikaliai)
4 jautienos antrekotai
4 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG LARGE KEPSNINĖ
Įkvėpimas tūkstančiams skonio receptorių

Big Green Egg Large – populiariausias Big Green Egg šeimos modelis. Large kepsninėje lengvai paruošite visus jūsų ir artimųjų bei draugų mėgstamus patiekalus – prireikus tą galėsite daryti vienu metu, nes šio modelio kepsninėje pakaks vietos gaminti maistą 8 – 12 asmenims. Turint tiek vietos labai lengva gaminti trijų patiekalų vakarienes. Norite iš savo EGG kamado kepsninės išspausti viską, kas įmanoma? Tuomet Large – tobulas pasirinkimas jums, nes šis modelis turi daugiausia priedų. Šios universalios kepsninės teikiamos galimybės yra didžiulės.

Big Green Egg Large modelis ne veltui taip vertinamas pirkėjų. Tai didelė kepsninė su dideliais užmojais. Drįstame teigti, kad jai nėra neįveikiamų iššūkių. Keptas kalėdinis kalakutas? Minkštutėlė plėšyta kiauliena visiems jūsų mėgėjų futbolo komandos žaidėjams? Žadą atimanti autentiška pica? Sotus troškinys šaltą žiemos dieną? Visa tai ir dar daugiau įmanoma su Big Green Egg Large. Tai kepsninė, stebinanti universalumu.

Neabejojame, kad Large modelis suteiks kulinarinio įkvėpimo ir polėkio. Su šia kepsnine kasdien galite mėgautis vis kitokiais nepriekaištingai paruoštais patiekalais. Pamiršite nuobodulį ir atrasite drąsą eksperimentuoti prie kepsninės. O pristigus įkvėpimo pakaks užmesti akį į profesionalių šefų paruoštus receptus, talpinamus Big Green Egg svetainėje ir platinamus naujienlaiškiais.

Tačiau nesileiskite dydžio įbauginami – tai ekonomiška ir pakankamai manevringa kamado kepsninė, ypač pritaikius stovą su ratukais. Taigi, nebūtina iš karto savo kieme arba sode rasti tobulos vietos Large griliui. Prireikus galėsite perstumti jį į kitą vietą, pvz., arčiau vaišių stalo.

Šio modelio keraminė kepsninė taps Jūsų pasididžiavimu ir kiemo pažiba. Be to, Large modelį labai lengva paversti visa lauko virtuve. Tereikia priderinti įvairius modulinės sistemos priedus. Tinkamai suprojektavę turėsite vietos ir maistui ruošti, ir kepsninės priedams laikyti. Tai labai patogu ir naudinga – juk turėdami išskirtinę lauko virtuvę norėsite kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.

 

 

DUOMENYS Grotelės: Ø 46 cm
Kepimo paviršius: 1.688 cm²
Kiek joje telpa?

1 x 10 kg svorio kalakutas
12 mėsainių
6 viščiukai (vertikaliai)
8 jautienos antrekotai
7 šonkaulių juostos

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XLARGE KEPSNINĖ
Kulinarinė palaima dideliam žmonių būriui

Turite gausią šeimą ir/ arba didelį būrį draugų? Esate profesionalus šefas? Teikiate maitinimo paslaugas didelėms grupėms žmonių? Tuomet jūsų tobulas partneris – Big Green Egg Xlarge. Su šia kepsnine galėsite vienu metu tiekti gardžius patiekalus daugybei žmonių. Ant 61 cm skersmens grotelių lengvai tilps stambūs mėsos kepsniai, didelės žuvys arba kelios picos vienu metu. 61 cm jums per mažai? Padidinkite kepimo plotą pridėję specialias 2 arba 3 aukštų groteles ir pakelkite savo kepimo įgūdžius į naujas aukštumas.

DUOMENYS Grotelės: Ø 61 cm
Kepimo paviršius: 2,919 cm²
Kiek joje telpa?

2 x 10 kg svorio kalakutai
24 mėsainiai
11 viščiukų
12 jautienos antrekotų
14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
VISI MODELIAIarrow
BIG GREEN EGG XXL KEPSNINĖ
Tobulas pasirinkimas didelėms gurmaniškoms vaišėms

Didelė, didesnė, didžiausia. Big Green Egg XXLarge – didžiausias Big Green Egg šeimos narys ir didžiausia kamado tipo kepsninė rinkoje. Šis modelis įspūdingas visais atžvilgiais: svoriu, dydžiu, aukščiu, kepimo plotu. XXLarge traukia akį savo išvaizda ir nenuvilia gaminant maistą. Specialus EGG laikiklis ir rankenos padės lengvai perkelti XXLarge modelį į kitą vietą. O pažangus vyrių mechanizmas padės lengvai pakelti kepsninės dangtį. Įspūdingas dydis, nežabotos kulinarinės galimybės ir universalumas.

DUOMENYS Grotelės: Ø 73 cm
Kepimo paviršius: 4,185 cm²
Kiek joje telpa?

> 2 x 10 kg svorio kalakutai
> 24 mėsainiai
> 11 viščiukų
> 12 jautienos antrekotų
> 14 šonkaulių juostų

Žiūrėti priedus Gauti pasiūlymą
close

NORITE GAUTI PASIŪLYMĄ?

REIKALINGA PROFESIONALO KONSULTACIJA?

MES GALIME JUMS PADĖTI!

Jūsų vardas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų elektroninis paštas*

Sutinku gauti rinkodaros naujienlaiškius