APIE BIG GREEN EGG

Big Green Egg istorija ir raida

Big Green Egg kepsninė sukurta daugiau nei 3000 metų senumo azijietiško molinio kepimo indo, vadinamo kamado, pagrindu. XX a. Japonijoje dislokuoti amerikiečių kariai paragavo gardžių ir sultingų patiekalų, pagamintų tenykščiame moliniame inde, ir grįždami į JAV parsivežė jį namo, kad galėtų toliau mėgautis puikiais patiekalais.

1974 m. Atlantoje, Džordžijos valstijoje (JAV), duris atvėrusi Big Green Egg visiems amerikiečiams suteikė galimybę įsigyti šį Azijos perlą. Įmonė veiklą pradėjo importuodama japoniškus ir kiniškus kamado. Tačiau laikui bėgant pasitelkusi NASA ištobulintas keramikos technologijas ji sukūrė tobulą modelį. Nuspręsta kepsnines gaminti JAV, o keramika – Meksikoje, šalyje, garsėjančioje įspūdinga keraminių dirbinių istorija ir pripažintais išskirtiniais gamybos būdais. Visos Big Green Egg kepsninės prieš išgabenamos iš gamyklos paskutinį kartą atidžiai patikrinamos. Gamykla turi ISO9001 sertifikatą – tai reiškia, kad ji atitinka aukščiausius pramonėje taikomus kokybės standartus.

Dėl išskirtinio sandaros, gamybos ir neprilygstamos keramikos derinio Big Green Egg yra patvarus maisto ruošimo prietaisas, kurio eksploatacijos trukmė ilgesnė nei kitų panašių kepsninių. Natūralus molis arba paprasta keramika nepasižymi tokiu pat tvirtumu, atsparumu oro sąlygoms ir šilumos izoliacija kaip keraminė medžiaga, naudojama Big Green Egg kepsninėse, kurios vėl ir vėl kaitinamos nepraranda kokybės.

Tai visiškai pakeičia maisto gaminimą lauke ir užtikrina, kad Jūs, Big Green Egg kepsninės savininkas, galėsite tuo mėgautis ištisus metus. Dėl aukštos kokybės keramikos lauko temperatūra neturi jokios įtakos temperatūrai EGG viduje. Ir vasarą, ir žiemą Big Green Egg kepsninėje galėsite gaminti gražiai apskrudusius minkštus mėsos kepsnius arba gardžias žuvis su druskos plutele, jūrų gėrybių patiekalus arba sočius troškinius, traškią duoną ir picą arba rafinuotus desertus!


 

IŠLAISVINK SKONĮ

Big Green Egg labiausiai rūpi skonis ir kokybė. EGG® kepsninėje gaminant geriausius produktus jų skonis įgauna garsiojo išskirtinio subtilumo. Su Big Green Egg įmanoma gaminti sveiką tvarų maistą, pagerinantį gyvenimo kokybę. Big Green Egg leis Jums drauge mėgautis geriausiais gamtos siūlomais skoniais.

Savitas dizainas

Big Green Egg kepsninė taip gerai atrodo ne veltui. Dėl dizaino ir naudojamų medžiagų Big Green Egg gali pasigirti išskirtine išvaizda ir – o tai svarbu – nuolat kepsninės viduje judančiu oru. Tai užtikrina, kad maistas keps tolygiai, o anglys degs labai taupiai.

Unikali keramika

Bendradarbiaujant su pirmaujančiais keramikos gamybos ekspertais ir kompozicinių medžiagų gamintojais Big Green Egg kepsninės konstruojamos iš naujoviškos keramikos, kurią NASA sukūrė kosmoso programai. Jokioje kitoje kepsninėje nenaudojamas tokios aukštos kokybės kompozitas kaip Big Green Egg patentuota moderni medžiaga. Ši keramika, galinti pasigirti didele šilumos izoliacija ir karščio atspindėjimu, sukelia kaitrą, kuri ingredientams ir patiekalams suteikia ypatingo skonio nepriklausomai nuo maisto ruošimo būdo. Dėl išskirtinių izoliacinių savybių lauko temperatūra neturi jokios įtakos temperatūrai Big Green Egg viduje, todėl net temperatūrai nukritus gerokai žemiau nulio kepsninės temperatūrą nuo 70 °C iki 350 °C galėsite reguliuoti laipsnio tikslumu. 

Išskirtinė kokybė

Savito apipavidalinimo keraminiai lauko griliai pirkėjus stulbina neprilygstama kokybe. Tūkstantmečius gyvuojančių kamado indų pavyzdžiu sukurti Big Green Egg griliai yra tokie kokybiški, kad visiems jiems taikoma ribota garantija visam eksploatavimo laikotarpiui – be jokių paslėptų sąlygų. Tik įsivaizduokite BBQ grilių, tampantį iš kartos į kartą perduodama vertybe! Ne visi lauko griliai gali pasigirti tokiu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šias savybes lemia didelis gamintojo dėmesys naudojamoms medžiagoms ir smulkiausioms detalėms. Keramikinis lauko kepsninės korpusas atsparus įtrūkimams ir spalvos pokyčiams, todėl šis BBQ grilius visada išliks stilingas ir elegantiškas. Didelis dėmesys skiriamas ir smulkesnėms dalims. Pavyzdžiui, grotelės griliui gaminamos iš tvirto ir lengvai valomo nerūdijančio plieno. Jos greitai įkaista ir ilgai tarnauja. Big Green Egg griliai kuriami ir gaminami nuolat galvojant apie vartotoją, jo poreikius ir lūkesčius. Todėl šios BBQ lauko kepsninės pelno neblėstančią pirkėjų ištikimybę. Šie griliai palenkia net didžiausio skeptiko širdį – tereikia jį pavaišinti ant kiaušinio formos lauko kepsninės grotelių pačirškintais patiekalais.

Taip pat skaitykite TUZINAS PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI.


Big Green Egg®, EGG®, EGGcessories®, MiniMax™, Mates™, Nest™ ir convEGGtor™ yra Big Green Egg Inc. prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai.

close