BIG GREEN EGG 
INOVACIJOS

Big Green Egg inovacijos ir nauji gaminiai

 

Mados ateina ir praeina. Keičiasi. O geriausieji išlieka. Big Green Egg, geriausia kepsninė nuo pat 1974 m.

Posakio „užmigo ant laurų“ Big Green Egg negalima pritaikyti. Ikoniškų keraminių kamado kepsninių gamintoja, ne vieną dešimtmetį pirmaujanti šioje rinkoje, nuolat tobulėja, taiko inovacijas ir ištikimiems gerbėjams siūlo naujus, vis geresnius ir našesnius kepsninių priedus. Esame įsitikine, kad tik taip pavyks išlikti geriausia keramine kepsnine rinkoje.

 

 

The Evergreen. Since ’74

 

 

Mūsų manymu, Big Green Egg galima lyginti su nuostabu patiekalu, klasikinės virtuvės pažiba. Jo pagrindas – išskirtinis ir amžinas, visai kaip mūsų keramika ir glazūros danga. Patikimas pagrindas. Patvari ir tvirta keramika. Big Green Egg kompanija, pasitelkusi NASA sukurtas technologijas, šimtmečių senumo tradicijas ir savo amatą išmanančių meistrų sugebėjimus sukūrė išskirtinį ir ilgaamžį maisto gaminimo prietaisą.

Patvari ir tvirta keramika, gaminama pasitelkiant NASA sukurtas technologijas, – vienas dalykų, padedančių šiai kepsninei išsiskirti iš kitų. O spalva? Negalima ginčytis – juk Big Green Egg visada žalia.

 

 

 

Išrandant Big Green Egg iš naujo, arba

Dievas slepiasi detalėse

 

 

Visai kaip žiupsnelis prieskonių gali pagardinti patiekalą, taip ir net nedideli patobulinimai padeda kurti geriausią keraminę kepsninę. Naujų gaminių kūrimo ir testavimo procesai Big Green Egg būstinėje Atlantoje vyksta be perstojo. Viskas tam, kad pirkėjui būtų galima pasiūlyti tik geriausius ir kokybiškiausius gaminius. Kartais gaminių vystymo ir tobulinimo procesai vyksta ne vienerius metus. Ir tik įsitikinus, kad gaminys tobulas, jis pristatomas klientams. Big Green Egg nori būti tikras, kad kiekvienas naujas priedas kepsninių savininkams suteiks papildomų galimybių ir kad naudotis Big Green Egg būtų dar lengviau ir smagiau. Lengvai pakeliamas dangtis, rEGGulator dangtelis, stovas su rankena IntEGGrated Nest + Handler, EGGspander rinkinys ir sulankstomas MiniMax stovas – tai tik kelios mūsų siūlomų naujovių.

Kol Big Green Egg testuoja naujus dar niekam nežinomus gaminius, kviečiame susipažinti su dienos šviesą jau išvydusiomis naujovėmis.

 

 

Iš vienos vietos į kitą – lengvai ir saugiai: stovas su rankena IntEGGrated Nest + Handler

 

Visas keramines kepsnines, kurių neketinama įmontuoti į stalą, Big Green Egg rekomenduoja įstatyti į specialų patikimą laikiklį arba stovą. O kad tokią kepsninę būtų lengviau pergabenti iš vienos vietos į kitą, siūloma įsigyti ir tvirtą rankeną. Pastebėjusi, kad pirkėjai šiaip ar taip derina šiuos du priedus, gamintojas nusprendė palengvinti jų dalią ir pristatė naują gaminį – laikiklį su integruota rankena IntEGGrated Nest + Handler. Laikiklis keraminei kepsninei suteikia stabilumo ir saugumo, be to, pakelia grilį į patogų aukštį. O su manevringais ratukais ir plačia, patogia rankena kepsninę lengva pergabenti iš vienos vietos į kitą. Net žvirgžduotu takeliu.

 

 

 

Atidaryti ir uždaryti dangtį – viena ranka

 

 

Big Green Egg kepsninės dangtis pagamintas iš aukščiausios klasės keramikos. Jis tvirtas, atsparus, tačiau drauge ir sunkus. Gamintojas, rūpindamas kepsninės naudotojais, sukūrė unikalią sistemą „easy to lift“ (liet. lengva pakelti). Sistema „easy to lift“ sukurta taip, kad be didelių pastangų net viena ranka pavyktų atidaryti ir uždaryti keraminį kepsninės dangtį. Juk kepant kita ranka dažnai būna užimta – laiko žnyples, produktus arba taurę gaivinančio gėrimo.

Žiedai, juosiantys keraminį pagrindą ir dangtį, pagaminti iš milteliniu būdu padengto juostinio plieno. Ši medžiaga pasirinkta dėl gebėjimo šylant ir vėstant keisti formą. Tokiomis pačiomis savybėmis pasižymi ir keramika, todėl tai – tobula pora. Negana to, juostinis plienas tankesnis, todėl tarnaus ilgai netrupėdamas ir neskilinėdamas.

 

 

 

Tobulas tarpiklis: visiškas sandarumas net aukštoje temperatūroje

 

Išradingieji Big Green Egg kamado kūrėjai sugalvojo, kaip patobulinti net tokį iš pažiūros paprastą daiktą kaip tarpiklis – sluoksnį, esantį ant keraminio pagrindo ir dangčio. Jis būtinas tam, kad apsaugotų keramiką ir neleistų orui patekti į kepsninės vidų. Nepažeistas tarpiklis užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją kepsninėje – tuomet patiekalai iškepa tolygiai, išlieka sultingi. Naujasis Big Green Egg tarpiklis atsparus net labai aukštai temperatūrai, todėl kepsninę galima drąsiai kaitinti. Prireikus tarpiklį pakeisti, pakaks įsigyti vadinamąjį tarpiklio rinkinį – ritinėlį limpančio veltinio.

 

 

Žinios – jėga: Tel-Tru temperatūros matuoklis parodys tikslią temperatūrą

 

Kiekvienas grilio aistruolis žino, kad kepant labai svarbu žinoti tikslią temperatūrą, ypač esančią kepsninės viduje. Juk tik taip pavyks tobulai iškepti gardžius ir sultingus patiekalus. Kad nereikėtų gaišti laiko matuojant kepsninės temperatūrą, visose Big Gren Egg įtaisytas itin tikslus termometras Tel-Tru. Didesniems modeliams skirtas net 8 cm skersmens termometras, pagamintas naudojant smūgiams atsparų stiklą. Norėtumėte tokio didelio termometro savo MiniMax arba Medium modelyje? Jie parduodami atskirai, kad galėtumėte patobulinti ir šiuos modelius.

 

 

Nepriekaištingai tobula temperatūros kontrolė

 

Žinoti, kokia temperatūra kepsninėje, – dar ne viskas. Ne mažiau svarbu gebėti temperatūrą reguliuoti laipsnių tikslumu. Tam skirtas naujas Big Green Egg gaminys – reguliatorius rEGGulator. Tai modernesnė ir tobulesnė patikimo dvifunkcio metalinio gaubto versija. rEGGulator pagamintas iš tvirto ketaus, išsiskiria šiuolaikišku ergonomišku dizainu ir silikonu padengta neįkaistančia rankenėle. Negana to, reguliatorius padengtas rūdims atsparia danga, todėl šį gaminį prižiūrėti labai paprasta. Iškepus maistą pakaks uždaryti rEGGulator, ir anglys Big Green Egg kepsninėje užges.

Dar vienas rEGGulator privalumas – jam pritaikytas dangtelis, apsaugantis nuo lietaus.

 

 

Dar didesnės MiniMax modelio galimybės

 

 

Modelį MiniMax Big Green Egg gerbėjai labai mėgsta dėl universalumo ir kompaktiškumo. Ši nedidukė kepsninė – tikra galiūnė, ją galima naudoti ir balkone, ir sode, ir stovyklaujant prie ežero. Kad MiniMax būtų patogiau naudoti, Big Green Egg sukūrė specialų nešiojamą stovą, kurį lengva išskleisti ir suskleisti.

 

Dar didesnės MiniMax galimybės atsiveria pritaikius lentynas EGG Mates, pagamintas iš akacijos. Šias gražias medines lentynas galima pritvirtinti ir nuimti vos per kelias sekundes, taip paprastai suteikiant daugiau ploto. Ant lentynų galima pasidėti dubenį su ingredientais arba laikyti įrankius.

 

 

 

 

Ketaus grotelės vėrinukams, arba pamišę dėl vėrinukų

 

Visi, mėgstantys įvairius ant iešmelių sumautus patiekalus, pvz., šašlykus, daržovių vėrinukus arba tailandietiškus vištienos vėrinukus, žino, kaip tinkamai paruošti medinius iešmelius, kad šie kepdami nesudegtų. Dažniausiai iešmeliai prieš naudojant išmirkomi vandenyje arba apsukami aliuminio folija. Kad nereikėtų vargti, Big Green Egg sukūrė specialias ketaus groteles vėrinukams.

Didžiausias šio patogaus priedo privalumas – mediniai iešmeliai ir pirštai apsaugomi nuo tiesioginės kaitros. Be to, grotelės padengtos emaliu, todėl panaudojus ketaus nereikia ištepti aliejumi. Jas labai lengva prižiūrėti. Pakaks ant grotelių užlašinti šlakelį aliejaus, kad mėsos, daržovių arba vaisių vėrinukai nepridengtų!

 

 

 

Rinkinys EGGspander – dar daugiau galimybių

 

Galvodama apie visus eksperimentuoti ir mokytis mėgstančius klientus, Big Green Egg sukūrė itin universalų 5 dalių rinkinį EGGspander. Naudojant jį galima vienu metu taikyti skirtingus maisto gaminimo būdus, kepti ant tiesioginės ugnies arba skirtinguose lygmenyse ir ženkliai padidinti kepimo plotą.

Naująjį rinkinį sudaro convEGGtor krepšelis, leidžiantis saugiai ir lengvai įdėti ir išimti convEGGtor laikiklį arba kinišką keptuvę, dviejų dalių kelių aukštų grotelės ir dvejos pusapvalės nerūdijančio plieno grotelės. Be to, rinkinio dalis galima lengvai derinti su kitais Big Green Egg priedais ir taip sukurti daugybę kombinacijų. Sakoma, kad įpratus naudotis EGGspander vėliau neįmanoma be jo apsieiti.

 

Nauji gaminiai – įrodymas, kad Big Green Egg nuolat žengia į priekį, yra atvira naujovėms ir inovacijoms. Jau beveik 50 metų rinkoje esanti geriausia keraminė kepsninė taikosi prie pirkėjų poreikių ir nesiliauja stebinusi pažangiais gaminiais. Mes ir toliau modernėjame ir taikome inovacijas.

 

 

close