VEIKIMO PRINCIPAS

Big Green Egg kepsninėje dera geriausia, ką gali pasiūlyti senovės išmintis, šiuolaikinės technologijos ir patentuoti procesai, sukuriantys pranašesnį, tvirtesnį ir patvaresnį gaminį, kuris geriau nei bet kuri kita rinkoje esanti lauko kepsninė sulaiko karštį.

Nors iš pirmo žvilgsnio Big Green Egg kepsninę galima palaikyti sudėtingu maisto gaminimo prietaisu, iš tiesų šios kepsninės naudojimas – paprastas procesas. Tereikia perprasti jos veikimo principą. Prieš pradedant naudoti Big Green Egg kepsninę, būtina perskaityti kepsninių naudojimo taisykles. Kepsninių naudojimo taisyklės supažindins su grilio veikimo principu ir pagrindinėmis saugos priemonėmis.

Paprasta pradėti | Big Green Egg kepsninė kepimo temperatūrą pasiekia vos per kelias minutes. Specialios Big Green Egg natūralios gabalinės anglys, gaminamos JAV iš ąžuolo ir karijos, lemia išskirtinį kepsninės veikimą ir puikius rezultatus. Anglis uždegsite greitai ir lengvai, kadangi Big Green Egg sukurta taip, kad oro srautas veiktų kaip židinyje. Galite naudoti natūralų anglių arba elektrinį uždegiklį; ir pamirškite uždegamąjį skystį!

Tikslus temperatūros reguliavimas | Galite kepti ant grotelių, rūkinti ir kepti orkaitėje tikslioje temperatūroje reguliuodami patentuotas oro srauto angas. Galite lengvai reguliuoti temperatūrą kelių laipsnių tikslumu! JAV pagamintas temperatūros matuoklis tiksliai veikia iki 400º C temperatūros. Daugelis virtuvės orkaičių negali prilygti EGG kepsninei temperatūros reguliavimu ir tikslumu!

Saugu naudoti | Big Green Egg kepsninę labai saugu naudoti, kadangi keraminis paviršius neįkaista taip kaip metalinės kepsninės, o kaitros šaltinis slypi keraminėje ugniadėžėje pagrindo viduje.

Lengva valyti | Big Green Egg turi nerūdijančio plieno kepimo groteles ir pasižymi elegantišku žaliu dizainu su ilgalaike glazūra, kuri išlaiko gerą išvaizdą ir yra lengvai valoma be cheminių valiklių. Viduje likęs karštis sudegina bet kokias riebalų sankaupas – visai kaip savaime išsivalanti orkaitė.

Patentuota technologija | Dėl patentuotų sudedamųjų dalių ir geriausių keramikos technologijų, kurios suteikia geresnį karščio sulaikymą, atsparumą šilumos šokui ir tvirtumą Big Green Egg yra geriausias maisto ruošimo prietaisas. Aukštos kokybės keramika, naudojama kiekvienoje EGG kepsninėje, laikui bėgant nesuskilinės ir nesuprastės – daug EGG kepsninių perduodamos iš kartos į kartą. Big Green Egg taikoma ribota garantija visam eksploatacijos laikotarpiui.

 

BIG GREEN EGG IŠSAMIAU

PATIKIMA KOKYBĖ. AUKŠČIAUSIOS RŪŠIES KERAMIKA. RIMTA LAUKO KEPSNINĖ!

 
Ieškokite užrašo Big Green Egg!

 


 

Big Green Egg®, EGG®, EGGcessories®, MiniMax™, Mates™, Nest™ ir convEGGtor™ yra Big Green Egg Inc. prekių ženklai arba registruoti prekių ženklai. 

close