BERKEL PASAULIS

DĖMESYS DETALĖMS

Tobulumo paieškos lemia ypatingą dėmesį detalėms, kurį užtikrina meistriškas gamybos procesas. Itin tikslus mechanizmas, pagerinantis supjaustytų maisto produktų kokybę, neatsiejamas nuo Berkel pjaustyklių grožio ir išskirtinio patrauklumo.

PJAUSTYMO PROFESIONALAI

Berkel siūlo išskirtinius gaminius. Šie prietaisai sukurti taip, kad užtikrintų didžiausią patikimumą ir tikslumą, pasitelkiant inovatyvius sprendimus ir pažangiausias technologijas. Detalės sukurtos taip, kad naudotis pjaustyklėmis būtų itin saugu, be to, sumažėtų išmetamo maisto kiekis. Berkel išsiskiria tuo, kad rūpinasi savo klientais.

DIZAINO IKONA

Elegantiškos formos, harmoningi judesiai, ryškūs ašmenys ir Berkel raudonis – tikra dizaino ikona. Berkel, žinomiausias prabangus prekės ženklas, namams suteiks istorinio žavesio ir išpildys visų svajones. Architektai ir interjero dizaineriai trokšta Berkel pjaustyklėmis šiltoms ir tradicinėms virtuvėms arba svetainėms suteikti unikalumo, o modernesnėje aplinkoje sukurti vintažinę nuotaiką.

PAŽANGUS INOVATYVUMAS

Istorija kūrė ir keitė Berkel įvaizdį. Berkel liko ištikima vertybėms, sukūrusioms šį prekės ženklą, ir remiasi jomis kurdama pažangiausius sprendimus, kurie patenkintų bet kokius reikalavimus. Berkel pjaustyklės vis našesnės, vis lengviau naudojamos ir vis švaresnės, nes inovacijos lemia paprastumą ir našumą. Šiuolaikiškos linijos, mažesnis dydis ir ryškios spalvos – išskirtinės inovatyvaus Berkel dizaino savybės.

BERKEL istorija

Legenda gimė 1898 m., kai Wilhelmus Adrianus Van Berkel pasitelkė aistrą ir patirtį, kad mechaniškai atkartotų peiliu pjaunančios rankos judesį. Jo išradimas netrukus paplito visame pasaulyje. Šeštajame XX a. dešimtmetyje Berkel tapo ne vien inovatyvus produktas, bet ir tikras statuso simbolis.

close