BIRŽELIO 4 D.
BIG GREEN EGG'S FLAVOUR FAIR

Mieli Big Green Egg šeimos nariai, gerbėjai, fanai -

Esame dėkingi, kad esate kartu! Kadangi esate geriausi, šį birželį ruošiame Jums ypatingą šventę.

Su džiaugsmu kviečiame Jus į jau antrą kartą Lietuvoje rengiamą Big Green Egg Flavour Fair festivalį. Šventė vyks sekmadienį, birželio 4 dieną Verkių dvaro parke - diena žada būti ypatingai skani bei aromatinga!

Big Green Egg’s Flavour Fair Lietuva 2017

Mieli Big Green Egg šeimos nariai, gerbėjai, fanai – esame dėkingi, kad esate kartu!

Su džiaugsmu kviečiame Jus į jau antrą kartą Lietuvoje rengiamą Big Green Egg Flavour Fair festivalį! Šventė vyks sekmadienį, birželio 4 dieną vaizdingame Verkių dvaro parke – diena žada būti ypatingai skani, graži bei aromatinga!

Daugybę gardžių patiekalų specialiai Jums ruoš Lietuvos restoranų virtuvės šefai. Tai ypatinga proga pasisemti neįkainojamos patirties iš geriausių šalies šefų bei iš pirmų lūpų išgirsti Big Green Egg gaminimo meno paslaptis. Net patys patyrusieji Big Green Egg gerbėjai sužinos daug naujo!

Jūsų laukia gurmaniški patiekalai iš Big Green Egg. Nepamirštamo skonio burgeriai, sultingiausi patiekalai iš mėsos, paukštienos bei žuvies, desertai ir daug daugiau.

Skamba skaniai? Be gardaus maisto ir gurmaniškos dvasios, Jūsų lauks patiekalų pristatymai, gyva muzika, pramogos vaikams, siurprizai bei puiki nuotaika!


Jau minėjome, kad Big Green Egg gerbėjai yra išskirtiniai? Tam, kad ši diena būtų dar įsimintinesnė, festivalio programą vainikuos tradicinė loterija bei pagrindinio prizo įteikimas – laimingajam ar laimingajai atiteks Big Green Egg MiniMax kepsninė! Galbūt šį kartą tai būsite Jūs?

Visi festivalio dalyviai turės ypatingą progą įsigyti demonstracines Big Green Egg Flavour Fair kepsnines už ypatingą kainą.

Na o norinčius net tik pasimėgauti gardžiais patiekalais, bet ir aktyviai sudalyvauti kulinarinėje programoje, kviečiame atsivežti savo Big Green Egg kepsnines bei ingredientus ir nustebinti mus savo firminiais patiekalais! Visiems aktyviems dalyviams – nemokamas festivalio įėjimas bei aktuali dovana – 5 originalios Big Green Egg anglies pakuotės!


Festivalio dalyvio bilieto kaina: 45 Eur.

Vaikams iki 10 metų su tėvais įėjimas nemokamas. 

Į festivalio bilietą įeina:

  • Pasitikimas su šampano taure ir užkandžiu-komplimentu
  • Galimybė pasivaišinti bent 7+ patiekalais
  • Vaišių įvairovė: mėsos, žuvies, paukstienos patiekalai, burgeriai, desertai. Patiekalus Big Green Egg kepsninėje ruoš restoranų šefai
  • Dalyvavimas loterijoje
  • Galimybė laimėti prizus, pagrindinis – Big Green Egg MiniMax kepsninė!
  • Big Green Egg kulinarinės pamokos-demonstracijos
  • Kulinarinė mokyklėlė bei aktyvių žaidimų zona mažiesiems
  • Gyva muzika

Paskubėkite – bilietų skaičius ribotas!

Big Green Egg Flavour Fair renginys vyks Vilniuje, adresu:

Verkių dvaras, Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius, LT-08406

Birželio 4 d., 11:30 – 16:00 val.

Iki pasimatymo Big Green Egg’s Flavour Fair 2017! Laukiame Jūsų!

close