Big Green Egg’s Flavour Fair 2018

Mieli Big Green Egg šeimos nariai, gerbėjai, fanai –
Esame dėkingi, kad esate kartu!
Kadangi esate geriausi, gegužės mėnesį ruošiame Jums ypatingą šventę. Su džiaugsmu kviečiame Jus į jau trečią kartą Lietuvoje rengiamą Big Green Egg’s Flavour Fair festivalį. Šventė vyks sekmadienį, gegužės 20-ą dieną vaizdingame Verkių dvaro parke – diena žada būti ypatingai skani, graži bei aromatinga!
viedo-image

 

Daugybę gardžių patiekalų specialiai Jums ruoš geriausi Lietuvos restoranų virtuvės šefai. Tai ypatinga proga pasisemti neįkainojamos patirties iš geriausių šalies šefų bei iš pirmų lūpų išgirsti Big Green Egg gaminimo meno paslaptis. Net patys patyrusieji Big Green Egg gerbėjai sužinos daug naujo!

Jūsų laukia gurmaniški patiekalai iš Big Green Egg: nepamirštamo skonio burgeriai, sultingiausi patiekalai iš mėsos, paukštienos bei žuvies, desertai ir daug daugiau. Skamba skaniai? Be gardaus maisto ir gurmaniškos dvasios, Jūsų lauks patiekalų pristatymai, gyva muzika, pramogos vaikams, siurprizai bei puiki nuotaika!

 

 

 

 

Jau minėjome, kad Big Green Egg gerbėjai yra išskirtiniai? Tam, kad ši diena būtų dar įsimintinesnė, festivalio programą vainikuos tradicinė loterija bei pagrindinio prizo įteikimas – laimingajam ar laimingajai atiteks Big Green Egg MiniMax kepsninė! Galbūt šį kartą tai būsite Jūs?

Visi festivalio dalyviai turės ypatingą progą įsigyti demonstracines Big Green Egg’s Flavour Fair kepsnines už ypatingą kainą.

Na o norinčius ne tik pasimėgauti gardžiais patiekalais, bet ir aktyviai sudalyvauti kulinarinėje programoje, kviečiame atsivežti savo Big Green Egg kepsnines bei ingredientus ir nustebinti mus savo firminiais patiekalais! Visiems aktyviems dalyviams – nemokamas festivalio įėjimas bei aktuali dovana – 5 originalios Big Green Egg anglies pakuotės!

 


Festivalio dalyvio bilieto kaina: 45 Eur.*

*Vėlyvas renginio bilietas (perkant bilietą nuo 2018.05.14): 50 Eur.

Vaikams nuo 3 iki  12 metų bilieto kaina: 5 Eur.

Į festivalio bilietą įeina:

  • Pasitikimas su šampano taure ir užkandžiu-komplimentu
  • Galimybė pasivaišinti bent 7+ patiekalais
  • Vaišių įvairovė: mėsos, žuvies, paukstienos patiekalai, burgeriai, desertai.
  • Patiekalus Big Green Egg kepsninėje ruoš geriausi restoranų šefai
  • Dalyvavimas loterijoje
  • Galimybė laimėti prizus, pagrindinis – Big Green Egg MiniMax kepsninė!
  • Big Green Egg kulinarinės pamokos-demonstracijos
  • Kulinarinė mokyklėlė bei aktyvių žaidimų zona mažiesiems
  • Gyva muzika

Paskubėkite – bilietų skaičius ribotas!

Big Green Egg Flavour Fair renginys vyks Vilniuje, adresu:

Verkių dvaras, Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius, LT-08406

Gegužės 20 d., 11:30 – 16:00 val.

Iki pasimatymo Big Green Egg’s Flavour Fair 2018! Laukiame Jūsų! 

 

 

close