Big Green Egg’s Flavour Fair

 
Įsibėgėjantis pavasaris – ženklas įkurti kepsnines ir sukviesti Big Green Egg gerbėjus į tradiciniu tapusį renginį Big Green Egg’s Flavour Fair! Lauksime visų gero skonio mėgėjų, nusiteikusių kulinariniams atradimams.
O jų bus išties daug! Geriausi šalies šefai Big Green Egg kepsninėse ruoš gardžius aromatingus patiekalus, dalysis patarimais, o smalsiausiems atskleis kulinarinių šedevrų paslaptis. Nepraleiskite progos pasimokyti iš geriausių, pasidalinti patirtimi su kitais Big Green Egg gerbėjais ir, žinoma, pasisemti gastronominio įkvėpimo visiems metams.

 

viedo-image

 

Išskirtinius Big Green Egg kepsninėse ruoštus patiekalus lydės gera nuotaika, gyva muzika, staigmenos ir žaidimai. Nuobodžiauti neteks ir mažiesiems – jų taip pat laukia smagios pramogos. Juk Flavour Fair – visos šeimos šventė.

Norite į Flavour Fair šurmulį panirti visa galva? Atvykite į renginį su savo Big Green Egg kepsnine ir pasidalinkite kulinariniais šedevrais su kitais. Visiems, atėjusiems su kepsninėmis, – nemokamas įėjimas ir praktiška dovana – 5 Big Green Egg medžio anglių pakuotės!

 

 

 


Renginį vainikuos tradicinė loterija, kurios metu išdalysime Big Green Egg prizus. Visų trokštamas pagrindinis prizas – Big Green Egg MiniMax kepsninė. Galbūt naujuoju jos šeimininku tapsite būtent jūs?

Tradiciškai demonstracinės Big Green Egg kepsninės bus parduodamos už ypatingą kainą, taigi, Flavour Fair – puiki proga įsigyti kepsninę arba savo Big Green Egg šeimą papildyti naujais nariais.

 

 


 

 


 

 

 

 

 

close