Kamado papildymas

Nežabotos kulinarinės galimybės

 

Viena iš Big Green Egg sėkmės paslapčių – galimybė joje ruošti pačius įvairiausius patiekalus. Drįstame teigti, kad šiai kamado kepsninei visi receptai yra lengvai įveikiami – nuo sultingų kepsnių iki puriausių pyragų. Tik pažvelkite, kokia įvairovė gaminimo būdų telpa viename prietaise: ir kepimas ant grotelių, ir kepimas orkaitėje, ir troškinimas, ir virimas garuose, ir karštas rūkymas. Turint tiek galimybių kulinarinis nuobodulys tikrai aplenks, o apsilankiusius svečius bus galima kaskart nustebinti vis naujais burnoje tirpstančiais patiekalais.

Žalioji kepsninė – tikra daugelio susibūrimų, vakarėlių ir šventinių pietų žvaigždė. Ji suteikia galimybę vienu metu paruošti kelis valgius arba daug sotaus patiekalo porcijų. Tinkamai suplanavus net rafinuočiausi vakaro patiekalai vaišių stalą pasieks sklandžiai ir laiku. Juk Big Green Egg sukurta taip, kad gaminti būtų paprasta ir smagu. Tokia kepsninė netgi suteikia pasitikėjimo savo kulinariniais sugebėjimais, mat ji atlieka didžiausią darbą – iškepa, išrūkina, ištroškina. Tai, kas galbūt atrodo kaip neįgyvendinama svajonė, pvz., pica autentišku padu, su Big Green Egg tampa skania tikrove.

 

Nesibaigiantis privalumų sąrašas

 

Universali, lengvai prižiūrima, ilgaamžė ir paprasta naudoti kamado kepsninė – tikras išsigelbėjimas. Atsižvelgiant į visus privalumus ir atveriamas kulinarines galimybes jos kaina yra labai priimtina. Koks kitas maisto gaminimo prietaisas gali atstoti visą lauko virtuvę? Tad nedvejodami įsileiskite į namus Big Green Egg kepsninę – ir turėsite ištikimą pagalbininkę visam gyvenimui.

Juolab kad kepsninė nuolatos tobulės. Kasmet smulkių patobulinimų ir naujų priedų testavimui skiriama daug lėšų ir pastangų. Viskas tam, kad naudotis Big Green Egg kepsnine būtų dar maloniau. Tik taip pavyksta sukurti maisto gaminimo prietaisą, kuriame viskas apgalvota, kuris lengvai perprantamas net eiliniams žmonėms. Tikrai nebūtina būti profesionaliu šefu, kad išnaudotumėte visas Big Green Egg galimybes. Užtat visi patiekalai, pagaminti kamado kepsninėje, bus verti aukščiausių įvertinimų ir vietos restorano meniu.

Big Green Egg privalumų sąrašą galima tęsti ir tęsti. Kiekvienam gerbėjui jis bus vis kitoks. O mums svarbiausia, kad ši ilgaamžė kepsninė kaskart suburia žmones fantastiškiems kulinariniams atradimams.