KAMADO

 

Nuo kamado iki Big Green Egg

 

Kelias nuo kamado iki šiuolaikinės Big Green Egg kepsninės aiškiai pavaizduotas Big Green Egg muziejuje Atlantoje. Čia eksponuojamos pirmosios versijos, prototipai ir dabartinės EGG kepsninės – taip pasakojama šio ypatingo maisto gaminimo prietaiso istorija. Iš pradžių importuotos molinės kamado buvo įvairių spalvų, priklausomai nuo regiono, kuriame buvo pagamintos. Šiuolaikinės keraminės Big Green Egg kepsninės yra žalios, išskyrus kelias mėlynas kepsnines, pagamintas šio šimtmečio pradžioje, ir bandomąjį vario spalvos modelį, kuriuo galima pasigėrėti muziejuje, bet į rinką jis taip ir nepateko.

 

Kamado palikimas

 

Šiandien apie kamado tipo maisto gaminimo prietaisus žino bene visas pasaulis. Šių senovinių molinių indų pagrindu sukurti  Big Green Egg griliai ir kepsninės netruko užkariauti tikrų barbecue patiekalų mėgėjų širdis. Kepimo ant grotelių ekspertai žino: kamado indų įkvėptuose  Big Green Egg prietaisuose iškeptas maistas nepaprastai sultingas ir kvapnus. Kartą jo paragavus, sunku pamiršti. Negana to, tokie prietaisai išsiskiria lengva temperatūros kontrole, ekonomiškumu ir, žinoma, dailia išvaizda. Big Green Egg gaminamos keraminės kepsninės – išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo derinys. Jose susijungia laiko patikrintos praeities tradicijos ir pažangios ateities technologijos. Šių kepsninių kaina atspindi aukštą naudojamų medžiagų kokybę ir modernius gamybos procesus, kuriuos tobulinant sugaišta nesuskaičiuojama daugybė darbo valandų.

Neprilygstamųjų kamado indų įkvėpti Big Green Egg griliai pirkėjus žavi patvarumu ir universalumu. Štai net kompaktiškoji MINI dydžio kepsninė gali nustebinti kone neribotomis kulinarinėmis galimybėmis, atsiveriančiomis čia pat, namų virtuvėje arba terasoje. Visų geriausia tai, kad tokią kompaktišką kepsninę lengva gabenti iš vienos vietos į kitą, todėl ji gali prisitaikyti net prie aktyviausio gyvenimo būdo. Šiuolaikiška išskirtinio dizaino Big Green Egg kamado keraminė kepsninė – tradicinio indo palikimas ir nuolatinės pažangos atspindys. Joks BBQ vakarėlis neapsieis be šio charakteringa žalia spalva besipuikuojančio maisto gaminimo prietaiso! Tradicijų sukurta ir pažangos ištobulinta kepsninė taps visų susibūrimų ašimi, Jūsų kulinarinių eksperimentų liudytoja ir ištikimiausia pagalbininke.