KEPSNINĖS KAINA

Kokia kepsninė arba grilis jums geriausiai tinka?

 

Tai nuo daug ko priklauso. Reikia rinktis kepsninę, tinkančią jūsų skoniui, gyvenimo būdui ir biudžetui. Kad ir ką nuspręsite, kepdami ant grotelių lauke pajusite malonumą.

 

Žema kaina: pigūs griliai (ar kepsninės) dažniausiai būna prastos kokybės

 

Kai kurie griliai / kepsninės yra lengvai įperkami, galime netgi teigti, kad jie yra pigūs. Vis dėlto žodis „pigus“ dažniausiai siejasi su prasta kokybe.

Big Green Egg kepsninės kaina atspindi gaminant naudojamų medžiagų kokybę ir pačios kepsninės ilgaamžiškumą. Big Green Egg taip tiki savo gaminiais, kad visiems modeliams be išimties suteikia ribotą garantiją visam eksploatavimo laikotarpiui. Sprendimas pirkti šią keraminę kepsninę – investicija ilgiems metams. Keraminis grilis EGG® tarnaus ilgai ir be priekaištų, taigi sumokėta kaina atsipirks keleriopai. Ilgaamžių EGG® keraminių kepsninių pardavimas vykdomas mūsų salone Vilniuje ir kituose miestuose. Kviečiame atvykti ir asmeniškai išsiaiškinti, kiek kainuoja Big Green Egg kepsninė.

 

Viena kaina – daug panaudojimo galimybių

 

Ne vieną pradedantį grilio entuziastą sąlyginai aukšta keraminės kepsninės kaina neretai atbaido, gali kilti klausimas: kam tiek daug mokėti už vieną maisto gaminimo prietaisą? Tiesa, kokybiškas kamado grilis kainuoja nemažai, tačiau reikia nepamiršti, kad po viena kainos etikete slepiasi neribotos panaudojimo galimybės. Kitaip tariant, įsigyjant vieną lauko kepsninę iš tiesų įsigyjami dar keli prietaisai: rūkykla, orkaitė, konvekcinė krosnelė, – visa lauko virtuvė! Įgudus išnaudoti visas keraminės kepsninės atveriamas kulinarines galimybes net nebereikės virtuvės – viską bus galima paruošti lauke, nuo purių pusryčių blynų ir tirštos sriubos pietums iki sultingo kepsnio vakarienei ir saldaus šokoladinio pyrago desertui. Big Green Egg kepsninei nebaisus net šaltis, taigi, gastronominius vakarėlius lauke galima rengti ištisus metus. Neįtikėtina, tiesa?

Tokiu universalumu gali pasigirti tikrai ne visi lauke naudojami maisto gaminimo prietaisai. Štai tandyras, nors suteikia patiekalams malonaus dūmų aromato, neatveria tokių plačių kulinarinių galimybių kaip, pavyzdžiui, keraminė kepsninė Big Green Egg. Į tandyrą neįtaisysi grotelių, kad apskrudintum vištų sparnelius. O paprastos metalinės šašlykinės niekaip nepaversi lauko orkaite. Taigi, kepsninės kaina – dar ne viskas. Reikia įvertinti ir tai, ką ji aprėpia.

 

Viena kepsninė visam gyvenimui

 

Kokybiškus gaminius sieja vienas dalykas – ilgaamžiškumas. Juk visi džiaugiamės, kai geras daiktas tarnauja ilgai. O nusprendę pataupyti neretai nusiviliame, mat pigus ir nekokybiškas daiktas greitai sugenda, sulūžta, suplyšta… Tenka iš naujo pradėti paieškas, gaištant savo laiką ir sekinant kantrybės atsargas. Štai kodėl prieš apsisprendžiant, kokią lauko kepsninę įsigyti, patariame stabtelėti ir savęs paklausti, ar norėtumėte, kad ji Jums tarnautų ilgai ir ištikimai, gal net visą gyvenimą. Argi nebūtų nuostabu numylėtą kepsninę paversti šeimos relikvija ir atėjus metui perduoti vaikams ar net vaikaičiams? Tai įmanoma tik įsigijus itin kokybišką keraminę kepsninę, pagamintą iš pačių pažangiausių medžiagų.

Kiekvienas, įsigijęs Big Green Egg kepsninę, priima tvarų ir aplinkai draugišką sprendimą. Užuot kas metus ar dvejus pirkę naują grilių, nes senasis prarado gerąsias savybes, ir taip didinę atliekų kiekį, Big Green Egg savininkai ilgus metus džiaugiasi savo pirkiniu. Vieną sykį sumokėję jie gali būti ramūs, mat gamintojas šioms kepsninėms taiko garantiją visam eksploatavimo laikotarpiui. Ar įsivaizduojate didesnę pirkinio vertę?

Universali, ilgaamžė, tvari – viena Big Green Egg kepsninė pasižymi daugeliu privalumų, kuriais galima džiaugtis sumokėjus tik vieną kartą.

close