Kepsninių privalumai – MODELIAI

Kepsninių privalumai

Keraminės kepsninės – universalus prietaisas, atveriantis neribotas kulinarines galimybes. Mėgstate iškylauti? Turite didelį sodą? O gal tik ankštą balkoną, bet labai norite gardžiuotis Big Green Egg kepsninėje ruoštais patiekalais? Nesvarbu, koks Jūsų gyvenimo būdas – iš gausaus asortimento tikrai išsirinksite Jūsų lūkesčius ir poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Nuo kompaktiškos MINI iki didžiausią būrį pamaitinsiančios XXLARGE – kiekvienam yra sava keramikinė kepsninė.

Visų modelių Big Green Egg keramikinės kepsninės pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Dėl pažangių izoliacinių savybių tokio tipo kepsninės geriau sulaiko šilumą, mažiau jos spinduliuoja į išorę, todėl yra ekonomiškesnės ir našesnės, o jose iškepta mėsa – minkštesnė ir sultingesnė. Be to, keraminiai griliai suteikia galimybę lengviau ir tiksliau kontroliuoti temperatūrą kad ir ką bedarytumėte – žemoje temperatūroje keptumėte kiaulienos kumpį ar ant grotelių čirškintumėte sultingą jautienos kepsnį. Negana to, Big Green Egg keramikinė kepsninė labai lengvai virsta lauko orkaite arba rūkykla. Pasitelkus tinkamus priedus, svajonės apie traškią autentišką picą arba rūkytą žuvį virsta tikrove!

Keramikinė kepsninė – patikimas ir ilgaamžis kiekvieno griliaus gerbėjo partneris. Gamintojo naudojamos patentuotos aukščiausios kokybės medžiagos pasižymi neprilygstamu patvarumu, todėl visos keramikinės kepsninės pirkėjus pasiekia su ribota garantija visam eksploatavimo laikotarpiui. Specialia glazūra padengti Big Green Egg griliai atsparūs aplinkos poveikiui, taigi, keraminis grilis dar ilgai puoš Jūsų sodą arba kiemą, dovanodamas nuostabių maisto gaminimo potyrių.