LAUKO VIRTUVE WWOO

Svajonių lauko virtuvė

 

Mėgstate maistą gaminti lauke? Patinka ruošiant valgį palydėti saulę arba vakaroti su svečiais po žvaigždėtu dangumi? Gal net atvėsę orai nepriverčia jūsų grįžti į namų virtuvę? Tuomet jūsų kieme privalo atsirasti WWOO betoninė lauko virtuvė. Net jei atrodo, kad Big Green Egg kepsninė patenkina visus maisto ruošimo lauke poreikius, įsirengę funkcionalią ir patogią lauko virtuvę malonumą gaminti gryname ore atrasite iš naujo. Tik įsivaizduokite: viskas apgalvota ir suderinta iki smulkmenų, daug vietos ruošti ingredientams, erdvios lentynos prieskoniams ir indams, čia pat įtaisyta kriauklė. Nebereikės kaskart išsitepus rankas bėgti vidun, nereikės penkis kartus vaikščioti į namą, kol susinešite visus reikalingus prieskonius. Galėsite artimiesiems išdidžiai paskelbti: nuo šiol visą laisvą laiką leisiu lauke, savo naujoje virtuvėje!

WWOO lauko virtuvė ne tik nepaprastai funkcionali ir praktiška, bet ir stilinga. Šviesesnio arba tamsesnio betono sieneles lengvai priderinsite prie namo fasado arba terasos grindų, o minimalistinis dizainas leis rinktis: papildyti lauko virtuvę spalvingomis detalėmis ar laikytis subtilumo. Visos detalės pagamintos iš betono, todėl virtuvę lengva valyti ir prižiūrėti, ji lengvai peržiemos ir ištikimai tarnaus ilgus metus. Ko daugiau norėti iš svajonių lauko virtuvės? Nebent daugiau laiko, kad galėtumėte joje kuo dažniau kurti kulinarinius šedevrus!

 

Draugystė su Big Green Egg

 

Grilio entuziastai neabejotinai apsidžiaugs: stilingoji WWOO lauko virtuvė lengvai suderinama su keramine kepsnine Big Green Egg. Taip, jūsų patikimasis lauko grilis, galintis tarnauti ir kaip mobili krosnis, tikrai ras vietos erdvioje betoninėje lauko virtuvėje. Net nesvarbu, kokio modelio Big Green Egg turite – ją tikrai pavyks įtalpinti WWOO lauko virtuvėje. Tiesiog pasitarkite su konsultantu, kurioje vietoje bus patogiausia laikyti kepsninę.

Ši WWOO ir Big Green Egg draugystė tik į naudą jums! Įsirengę lauko virtuvę ir joje įkurdinę keraminę kepsninę turėsite daug vietos maistui ruošti ir laikyti. Visi ingredientai, prieskoniai ir įrankiai bus lengvai pasiekiami, o iškepus visą kalakutą Kalėdų vaišėms nereikės sukti galvos, kur jį patogiai padėti. Ir nesijaudinkite – tai, kad įtaisėte Big Green Egg kepsninę vienoje vietoje, nereiškia, kad ji nebebus mobili. Prireikus kepsninę galėsite iškelti ir nesunkiai pergabenti į kitą vietą. Žinoma, tai reikia daryti atsargiai! Naudokite patogų stovą su ratukais, o jei turite didesnio modelio kepsninę, pvz., XXL, pasikvieskite į talką bičiulį – dviese bus lengviau. Už pagalbą galėsite atsilyginti gardžiais keraminėje kepsninėje pagamintais patiekalais.

 

Daugiau privatumo

 

Jūsų kiemas gana atviras, o smalsūs kaimynai pernelyg įkyriai stebi, ką skanaus vis gaminate lauke? WWOO lauko virtuvė išspręs ir šią problemą, jei pasirinksite aukštesnes betonines sieneles. Kadangi didžiausias sienelės aukštis gali siekti net 2 m, ji paslėps jus nuo ne visada malonių žvilgsnių arba paprasčiausiai suteiks kiemui daugiau jaukumo, uždarumo. Aukštesnės sienelės taip pat tiks panorėjus suskirstyti kiemą erdvėmis. Betoninės sienelės atitverta lauko virtuvė bus skirta maistui gaminti, o kitapus jos bus galima įrengti nedidelį daržą šviežiems produktams auginti arba poilsio zoną, kurioje galėsite atsikvėpti po sočių pietų. Dar vienas aukštesnės sienelės privalumas – daugiau vietos įrankiams patogiai sukabinti.

O gal privatumas jums nėra svarbus? Priešingai – norite gamindami maistą matyti visą kiemą lyg ant delno? Tuomet rinkitės žemiausią, vos daugiau nei 1 m aukščio, betoninę sienelę. Kol jūs šiapus čirškinsite ką nors ant Big Green Egg kepsninės grotelių, svečiai arba šeimos nariai kitapus galės atsipalaiduoti, bendrauti, žaisti. Galėsite juos stebėti, o prireikus apversti kepsnį nereikės nutraukti pradėto pokalbio.

 

Gaminkite lauke ištisus metus

 

Kaip ir patvarioji Big Green Egg kepsninė, WWOO lauko virtuvė jūsų lauks visus metus. Net atvėsus orams galėsite joje gaminti maistą. Tiesą sakant, betoninę virtuvės sienelę galėsite paversti patogia užuovėja. Prieš įsirengdami lauko virtuvę pagalvokite, kokios krypties vėjai vyrauja jūsų kieme, ir sienelę pastatykite taip, kad apsaugotų nuo lietaus, sniego ir vėjo. Tai puikus sprendimas, ypač mūsų šalyje, kur net vasarą pasitaiko žvarbių ir lietingų dienų. Aukštesnė WWOO lauko virtuvės sienelė pravers ir vasarą prireikus šešėlio.

 

Talpi ir universali

 

Kaip jau supratote, WWOO lauko virtuvę galima įrengti pagal jūsų pageidavimus. Reikia vietos numylėtai Big Green Egg kepsninei? Bus! Pageidaujate kriauklės rankoms nusiplauti? Įrengsime. Norite, kad žiemą šildytų nerūdijančio plieno krosnis arba židinys – ir tai įmanoma! Vienoje lauko virtuvėje gali tilpti labai daug dalykų, todėl ją užsisakydami nesidrovėkite išreikšti savo pageidavimų – juk tai jūs joje gaminsite, ji taps jūsų išsvajotu kulinariniu rojumi! WWOO lauko virtuvė atveria dar platesnes kulinarines galimybes, suteikia džiaugsmo visiems, bent kartą į ją įkėlusiems koją. Jauki, stilinga ir praktiška WWOO lauko virtuvė neabejotinai taps ne vieno skanaus vakarėlio kaltininke.