Pagrindinis papildymas

Keraminės lauko kepsninės Big Green Egg pasižymi neprilygstamu universalumu, todėl jas galima drąsiai vadinti tikromis lauko virtuvėmis. Tokie griliai suteikia galimybę gaminti viską, ko tik užsigeidžia širdis, ir kulinariniais šedevrais nuolat (panorėjus net kasdien) džiuginti šeimos narius ir artimuosius. Kitaip tariant, už vienos kepsninės kainą įsigyjate daugybę maisto gaminimo prietaisų: orkaitę, rūkyklą, konvekcinę krosnelę. Tik nebijokite išnaudoti visų jos suteikiamų galimybių. Čirškinkite kepsnius, kepkite įdarytą kalakutą, rūkinkite šonkauliukus, pusryčiams patiekite traškios ką tik iškeptos duonos, o vakarėlio metu nustebinkite autentiška itališka pica.

Visa tai tam, kad su brangiais žmonėmis galėtumėte kurti nepamirštamas ir, svarbiausia, skanias akimirkas. Juk maistas sutvertas dalytis. Ir kaip nesidalysi, jei keraminėje kepsninėje gimsta patys gardžiausi patiekalai?

Priklausomai nuo pasirinkto modelio, vienu metu galėsite pavaišinti nemažą būrį žmonių. Jei Jūsų namuose dažnai susirenka gausus ratas draugų arba giminaičių, tinkamiausias pasirinkimas – Large arba didesnė kepsninė. Didelių susibūrimų nemėgstantieji taip pat neturėtų liūdėti, mat Big Green Egg siūlo net kelis kompaktiškų lauko kepsninių modelius. Juos ypač vertina iškylų mėgėjai – juk Mini arba MiniMax grilis nesunkiai tilps automobilio bagažinėje. Tokie griliai – tikras išsigelbėjimas turint nedidelę terasą arba balkoną, taip pat dažnai vykstant stovyklauti į gamtą. Juk net ištrūkus iš namų norisi valgyti skaniai.

Norėdami išsiaiškinti, kurio modelio kepsninė Jums tinkamiausia, informacijos galite ieškoti mūsų interneto svetainėje arba užsukę tiesiai į saloną paprašykite patyrusių konsultantų patarimo. Tuo pačiu galėsite išsirinkti ir kepsninei tinkamus priedus, su kuriais kulinarinė patirtis bus dar įvairesnė ir malonesnė.

O jei kepsninę jau išsirinkote ir tiesiog ieškote kulinarinio įkvėpimo, mūsų svetainėje rasite daugybę apetitą žadinančių receptų ir patarimų, kaip Big Green Egg kepsninėje gaminti aukščiausios klasės restorano vertus patiekalus. Be to, reguliariai leidžiamuose žurnaluose Enjoy! gausu informacijos skaniam ir įdomiam gyvenimui. Su Big Green Egg šeimos nariais visada noriai dalijamės įkvėpimu, tad kodėl neužsisakius mūsų naujienlaiškio? Tuomet būsite tikri, kad naujausi receptai ir patarimai visada Jus pasieks.