Priedų pasirinkimas – PRIEDAI

Priedų pasirinkimas

Big Green Egg gaminius iš kitų grilių išskiria aukščiausios kokybės kepsninių priedai. Specialiai keraminėms kepsninėms pritaikyti įrankiai praplečia kulinarines galimybes ir dovanoja naujų maisto gaminimo potyrių. Norėdami užtikrinti, kad prie kepsninės praleistas laikas būtų kuo malonesnis, siūlome itin didelį išskirtinių priedų asortimentą, kurį nuolatos plečiame. Big Green Egg kepsninių priedai gaminami iš patvarių rinktinių medžiagų: medžio, nerūdijančio plieno, ketaus, keramikos ir kt. Visus juos lengva prižiūrėti ir valyti – juk daug maloniau laiką leisti vaišinantis su draugais nei virtuvėje šveičiant kepimo įrankius!

Gausus priedų pasirinkimas užtikrina, kad visada rasite tai, ko reikia. Štai praktiškas kepsninės įrankių rinkinys aprūpins Jus visiems maisto gaminimo būdams reikalingomis priemonėmis, o ilgos rankenos apsaugos nuo pavojaus nudegti. Tuo tarpu papildomos dalys, pvz., stalai arba lentynėlės, suteiks daugiau vietos ingredientams pjaustyti ir laikyti. Su draugais rengiate mėgėjišką BBQ čempionatą? Kelių aukštų grotelės iš nerūdijančio plieno padidins kepimo paviršiaus plotą, taigi, galėsite pavaišinti visą būrį bičiulių. O štai tokie įrankiai kaip pelenų semtuvėlis, žarsteklis ir grotelių šveitiklis padės palaikyti tvarką ir švarą.

Neabejojame, kad Big Green Egg savininkui pravers ir kitokie kepsninių priedai, pvz., apdangalai, apsaugantys kepsnines nuo atšiauraus oro sąlygų, arba ketaus puodai, tinkami gardiems ir sotiems troškiniams ruošti. O betoninėje lauko virtuvėje WWOO visos kepsninės jausis kaip namie. Tik pagalvokite, kiek daug galėsite nuveikti tokioje patogioje ir estetiškoje darbo vietoje po atviru dangumi! Tuo tarpu tikslumo reikalaujančius kepsnių virtuozus pradžiugins tokie kepsninių priedai kaip modernūs skaitmeniniai termometrai. Pakaks spėlioti – visada žinosite, kada mėsa bus tobulai iškepusi. Norite pradžiuginti bičiulį artėjančio gimtadienio proga? Padovanokite vieną iš firminių Big Green Egg knygų – garantuojame, kad draugas ilgam pasisems kulinarinių idėjų. O itališkos virtuvės gerbėjas apsidžiaugs specialiai picai skirtais priedais – nuo aliumininės ližės iki patogaus peilio picai pjaustyti.

Išskirtinės kokybės keraminės kepsninės vertos geriausių priedų. Mūsų internetiniame kataloge reikalingų gaminių ras ir pirmąkart kepsninę įsigiję asmenys, ir užkietėję Big Green Egg gerbėjai.