MODULINĖ SISTEMA

Dideli dalykai per vieną dieną negimsta, todėl turite skirti laiko ir lauko virtuvei įrengti. Turite Big Green Egg Large arba XLarge kepsninę drauge su MiniMax modeliu? Sukurkite pagrindą lauko virtuvei ir pamažu ją plėskite su rėmais, lentynomis ir kitais priedais. Tegul auga!

Naujoji Big Green Egg modulinė sistema – tai tarytum Lego suaugusiems. Ji sukurta taip, kad visus komponentus būtų galima derinti, taip plečiant lauko virtuvę.

Jei norite didelio darbinio paviršiaus, ši modulinė sistema tokia pat universali kaip Big Green Egg kepsninės. Lauko virtuvės konfigūraciją arba stilių taip pat galima pritaikyti pagal jūsų skonį ir reikalavimus.

 

 

 

EGG RĖMAS

 

 

Pradėkite nuo pagrindų – EGG rėmo. Jį sudaro nerūdijančio plieno grotelės, kabliukai įrankiams sukabinti ir 4 reguliuojamos kojos. Stalo kojos ir rėmas pagaminti iš milteliniu būdu dažyto aliuminio ir plieno. Po kojomis taip pat galite pritvirtinti 10 cm ratukus. Pertvarkymas kelia stresą, bet virtuvės plėtimas suteikia malonumą.

  • Sudaro vienas EGG rėmas, nerūdijančio plieno grotelės ir kabliukai įrankiams

  • Kojos reguliuojamos, prie jų taip pat galima pritvirtinti ratukus

  • Apatinė lentyna ir laikančios sijos pagaminti iš plieno, kad rėmas būtų tvirtesnis

  • Rėmo viršus ir kojos pagaminti iš aliuminio. Net jei dažuose atsiras įbrėžimų, rėmas nesurūdys

 

 

 

 

 

 

PAPILDOMAS RĖMAS

 

Jei dažnai naudojate Big Green Egg kepsninę ir vis pritrūksta vietos, išplėskite kepimo ir ruošimo plotą naudodami papildomus rėmus. Juos, žinoma, galite papildyti įvairiais gražiais ir funkcionaliais priedais (įdėklais). Rinkinys parduodamas su tvirtinimo elementais, kad papildomą rėmą būtų galima prijungti prie pagrindinio. Papildomo rėmo kojos reguliuojamos. Patys nuspręskite, kokių papildomų lentynų pridėsite. Po kojomis taip pat galima pritvirtinti 10 cm ratukus.

  • Sudaro papildomas rėmas ir tvirtinimo elementai prie pagrindinio rėmo pritvirtinti

  • Kojos reguliuojamos, prie jų taip pat galima pritvirtinti ratukus

  • Apatinė ir vidurinė lentynos pagamintos iš nerūdijančio plieno, suteikia rėmui papildomo tvirtumo

  • Viršus ir kojos pagaminti iš aliuminio. Net jei dažuose atsiras įbrėžimų, rėmas nesurūdys

 

PAPILDOMOS LENTYNOS

 

Visos lentynos vienodo dydžio, todėl lauko virtuvę galėsite įrengti taip, kaip norite ir pageidaujate. Nerūdijančio plieno grotelės viršuje ar akacijos lentyna viršuje? Viskas priklauso tik nuo jūsų. Galite rinktis nerūdijančio plieno groteles, vientisą nerūdijančio plieno lentyną arba akacijos lentyną. Per didelis pasirinkimas? Po kurio laiko galėsite viską pakeisti.

Nerūdijančio plieno grotelės
Pagamintos iš 304 markės nerūdijančio plieno. Įdėtos įdubimu į apačią puikiai tinka smulkiems daiktams laikyti; įdėtos atvirkščiai tinka kepimo akmeniui ir convEGGtor padėti.

Nerūdijančio plieno lentyna
Pagaminta iš 304 markės nerūdijančio plieno.
Silikoniniai grioveliai neleidžia lentynai liestis prie metalinio rėmo.

Akacijos lentyna
Pagaminta iš akacijos medienos. Lentyna ir varžtai impregnuoti, kad būtų galima naudoti lauke.

 

 

 

 

PRIEDAI: TVIRTINIMO ELEMENTAI, RATUKŲ RINKINYS IR KABLIUKAI ĮRANKIAMS

 

Visai kaip paukštis, sukantis lizdą iš to, ką randa, taip ir jūs galite išplėsti savo Big Green Egg modulinę sistemą. Tam pravers tvirtinimo elementai, kuriais papildomus rėmus galėsite prijungti prie pagrindinio rėmo. Ratukų rinkinį sudaro du ratukai (vienas užfiksuojamas). Jie ne tik padės 10 centimetrų kilstelėti kepsninę, bet ir leis lengvai ją perkelti iš vienos vietos į kitą. Kabliukai įrankiams – tai trijų iš nerūdijančio plieno pagamintų kabliukų rinkinys, kurį galima tvirtinti prie EGG rėmo, kad visi įrankiai būtų po ranka. Specialiai akacijos stalams yra priderinti medvaržčiai.

Ratukų rinkinys
Tinka modulinei sistemai, akacijos stalams, laikikliui IntEGGrated Nest+Handler. Jei ketinate sujungti pagrindinį ir papildomą rėmą, reikės 6 ratukų. 4 reikėtų pritvirtinti po EGG rėmu kepsninės svoriui atlaikyti.

Kabliukai įrankiams
Gali būti tvirtinami iš bet kurios EGG rėmo pusės. Kabliukus įrankiams taip pat galima įsigyti su mediniais varžtais, jei jie bus tvirtinami prie akacijos stalo.

Tvirtinimo elementai papildomiems rėmams
Jais galima pritvirtinti pagrindinį EGG rėmą prie papildomų rėmų.

 

 

 

close