Šiandienos žvaigždė: Big Green Egg MiniMax

 

 

Kompaktiškas kamado su maksimaliu našumu

 

Maisto gaminimui lauke tobulai tinka visa Big Green Egg keraminių kepsninių šeima. Visgi, kompaktiškas Big Green Egg MiniMax kamado su maksimaliu našumu mūsų širdyse užima ypatingą vietą.

Ši nedidelė kepsninė idealiai tiks ir jūsų sodui, ir balkonui ar terasai ant stogo. Planuojate išvykti kažkur savaitgaliui ar praleisti dieną parke? MiniMax kepsninė taps tobula kompanija bet kokioje išvykoje ir mielai keliaus kartu su jumis. Dėl savo kompaktiško dydžio ir lengvo svorio šis kamado yra visada pasiruošęs į bet kokią kelionę. Tad, kad ir kur būtumėte, po ranka visada turėsite geriausią kepsninę, padėsiančią skaniai ir smagiai praleisti vakarą su draugais ir šeima.

 

 

MiniMax privalumai

 

 

Tad, kuo gi MiniMax išsiskiria iš savo didelės žalios šeimos? Trumpai tariant, šis galingas ir nedidelis EGG suderina du svarbius dalykus. Kepsninė jus džiugina savo mažais, lengvai valdomais Big Green Egg Mini matmenimis, tačiau tuo pat metu suteikia daug didesnį Big Green Egg Small kepimo paviršių.

Šis derinys jums mažame ir kompaktiškame kamado leis gaminti grupėms nuo keturių iki šešių žmonių. Jį taip pat lengva nešioti – dėkite ant stalo vakarėlio metu arba pasiimkite su savimi į parką ar paplūdimį. Kepsninė sveria vos 35 kilogramus, todėl naudodami pridedamą EGG Carrier laikiklį ją be lengvai galės panešti du žmonės.

Pasiruoškite būti nustebinti šio kamado galimybėmis. Nesvarbu, ar turite mažą sodą, ar jo visai neturite – MiniMax lengvai tilps jūsų balkone arba terasoje ant stogo. Ilgais, karštais vasaros vakarais gaminkite skanų „flammkucheną“ arba pietums patiekite čirškančią rūkytą lašišą.

Turite didelę lauko virtuvę ir norėtumėte ją dar papildyti ir patobulinti? Išplėskite savo Big Green Egg šeimą populiariuoju MiniMax modeliu. Įstatytas į nešiojamą stovą jis visada bus tinkamame aukštyje prie jūsų BIG GREEN EGG LARGE arba BIG GREEN EGG MODULINĖS SITEMOS. Taip vienu metu galėsite gaminti dar daugiau patiekalų!

 

 

 

 

Susikomplektuokite MiniMax

 

 

Big Green Egg MiniMax yra keraminė anglių kepsninė. Tačiau iš tiesų ji yra daug daugiau ne tai. Šiuo gaminimo lauke prietaisu galite gaminti įvairiausiais būdais – kepti ant grotelių, rūkyti, ruošti žemoje temperatūroje, kepti ir troškinti. Ką sakote? Planuojate picos vakarėlį parke, o gal norite išsikepti tobulą kepsnį balkone ar paruošti gardų troškinį draugams vėsesniais vakarais sušildyti? Apie visas galimybes ir Big Green Egg priedus skaitykite prekių kataloge ir atraskite šios kepsninės universalumą.

 

 

Nešiojamas sulankstomas stovas

 

MiniMax yra standartiškai yra komplektuojamas su EGG Carrier laikikliu – nedideliu stovu su rankenomis. Ši kepsninė sveria daug mažiau nei didesni EGG modeliai ir su šiuo EGG Carrier mažąjį kamado galėsite pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. Nešiojamas stovas bus labai patogus priedas jei kamado jau išrinkote vietą sode ar būdami lauke norite gaminti maistą jums patogiame aukštyje. Su juo taip pat stilingai keliaukite į gamtą. Viskas labai paprasta – tiesiog išlankstykite stovą ir esate pasiruošę puotai! Kai baigsite, atsukite spaustukus, ištraukite EGG ir nešiojamąjį stovą sulankstykite. Į kelionę namo esate pasiruošęs.

 

 

Akacijos lentynos

 

 

Prabangi lauko virtuvė su maisto gaminimo sala yra kiekvieno svajonė. Tačiau jei šiai erdvei kažko trūksta arba norite išplėsti savo darbo plotą, EGG Mates lentynoms jums tiks idealiai. Šiuos nedidelius stalviršius iš tvarios akacijos medienos lengva pritvirtinti prie jūsų Big Green Egg ir jie yra ideali vieta ingredientams sudėti bei visiems reikalingiems įrankiams, tokiems kaip rankšluostis ir žnyplės, pakabinti. Šie praktiški sulankstomi šoniniai staliukai atrodo labai stilingai, o pati akacija yra ryškaus rašto kietmedis, dažnai naudojamas elegantiškiems baldams gaminti. Tik įsivaizduokite, kaip gerai viskas atrodys.

 

 

EGG apdangalas

 

 

Big Green Egg įsigyjate visam gyvenimui, tad tinkamai prižiūrima kepsninė taps neatsiejama malonių prisiminimų dalimi net kelioms kartoms. Aukščiausios kokybės ventiliuojantis EGG apsauginis apdangalas apsaugos jūsų Big Green Egg nuo įvairiausio oro ir stichijų, nesvarbu, ar tai karštis, ar kruša. Yra EGG apdangalas visiems MiniMax laikymo variantams, tad nesvarbu, ar jis stovi EGG Carrier laikiklyje, ar jį laikote nešiojamame stove.

 

 

Aukščiausia kokybė už žemesnę kainą

 

 

Jei ieškote nebrangaus aukščiausios kokybės kamado, MiniMax yra idealus pasirinkimas. Su šia kepsnine už nedidelę kainą džiaugsitės visais mažesnio Big Green Egg privalumais ir mėgausitės tuo nuostabiu kamado ruošiamų patiekalų skoniu. Jei turite mažesnį biudžetą, MiniMax yra puiki alternatyva didesniems Big Green Egg modeliams. Šis kamado turi visas EGG savybes – aukštos kokybės keramiką iš Amerikos, tobulą oro cirkuliaciją, temperatūros reguliavimą ir ilgaamžiškumą. Visa tai ir unikali žalia išvaizda daro šį Big Green Egg išties išskirtiniu.

Apie tai skaitykite čia.

 

 

Big Green Egg MiniMax įsigijimas

 

 

Jau neužilgo galėsite mėgautis visais naujojo Big Green Egg kamado džiaugsmais ir nuostabiais maisto skoniais! Tačiau į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant Big Green Egg? Pirmiausia rekomenduojame apsilankyti pas oficialų atstovą savo mieste, kur galėsite susipažinti su savo EGG dar prieš jam atkeliaujant į jūsų namus ir užduoti bet kokius jums rūpimus klausimus, kurie padės pasiruošti gaminti EGG.

Jei esate pirmasis EGG savininkas ir jį užregistruojate, jums suteikiama viso gyvenimo garantija. Planuodami įsigyti naudotą Big Green Egg arba perimti jį iš ankstesnio savininko turėkite tai omenyje ir visada pirkdami kepsnines iki galo perskaitykite remonto ir garantijos sąlygas.

Turbūt jai nebereikia daugiau įtikinėti įsigyti Big Green Egg? O jei norite patobulinti savo kulinarinius įgūdžius, jums tobulai tiks Big Green Egg dirbtuvės! Jų metu profesionalus Big Green Egg šefas supažindins jus su visomis galimybėmis ir pagrindiniais įgūdžiais.

 

 

 

 

Pradėkite gaminti EGG

 

 

Dėl savo kompaktiško dydžio Big Green Egg MiniMax vis dažniau patenka į restoranų virtuves, nes ši keraminė kepsninė puikiai tinka ruošti ne tik skaniausius, bet ir pačius įvairiausius patiekalus. Ieškote įkvėpimo prieš pradėdami gaminti? Čia rasite keletą puikių patiekalų receptų, idealiai tinkančių jūsų MiniMax kepsninei

 

close